Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elsős gyereknek hol érdemesebb...

Elsős gyereknek hol érdemesebb megvenni a tanszereket; hipermarketben, vagy papírboltban?

Figyelt kérdés
Nem szeretném a legolcsóbb és silány minőségű, de a legdrágább csillivilli termékeket sem megvenni. Normális minőségű füzet, ceruzák, stb......
2014. máj. 29. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

hiper


ott kicsit olcsóbb a normális mint pl az office depotban :-)

érdemes megnézi h az adott márka melyik boltban van jobb áron


mi tavaly a felét a tescoban felét az auchanban vettük meg

2014. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hipermarketekben olcsóbbak. Legalábbis nálunk a papírboltok elég drágák. :/
2014. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A hiperekben jó áron lehet vásárolni, ugyanazt a füzetet árulja a papírbolt is, csak háromszoros áron.

A hipernél arra kell figyelni, hogy a jó minőségűt vedd meg (vonalzó, körző, ceruzák), ne a gagyit.

Ráadásul a hiperben sokkal nagyobb a választék és egy helyen mindent meg is tudsz venni.

2014. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hipermarket
2014. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zabmester ***** válasza:

Szerintem is hiperben. Errefelé már elvétve van papírbolt, ami meg van, az marha drága.

Az én fiam is most lesz elsős, mi biztosan a Tescoban, Intersparban fogunk első körben nézelődni, maximum ha ott valamit nem kapunk meg, akkor megyünk papírboltba.

2014. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Sokat segítettetek!

Még lenne kérdésem: most, vagy inkább az augusztusi akciók alatt olcsóbb vásárolni? Mert ugye szoktak olyat, hogy az akciós ár ugyanannyi, mint egyébként a rendes ár.

A másik, hogy milyen márkát jó venni pl. színes ceruzából, filcből? Itthonra süni volt, de nem tudom az iskolába az jó-e?

2014. máj. 31. 12:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Ragasztó stift milyen márka legyen?
2014. máj. 31. 12:21
 8/9 anonim ***** válasza:
pritt a legjobb! :)
2014. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Flórián térnél a Papír Box-ban is lehet mindent kapni suli kezdésre jó áron.
2014. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!