Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen anyagi körülmények...

Ilyen anyagi körülmények mellett "belefér" három gyerek?

Figyelt kérdés

Párommal három gyereket tervezünk.

Anyagi helyzetünk a következő:

Hitelmentes kocsi és ház, én jelenleg dolgozom, de szülés után itthonmaradnék a gyerekekkel.

Párom itthon egy kisebb vállalkozást csinál (szarvasmarhákkal foglalkozik) plusz a munkahelyén nyáron havi 200-250 ezer forintot keres, télen pedig 100 ezer forint körül.

Mi a véleményetek?


2014. jún. 1. 17:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
96%

Áh, feladom.

A gépek költségei konkrétan azt jelenti: üzemanyag, javítási költségek.

De tudom, a párod szereli a traktort, kombájnt, és egy komplett kőolajmező van a porta végén, ahonnan ingyen jön a hamisítatlan gázolaj is.

2014. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
96%

Egy fizetésre még egyet sem vállalnék. Persze eladja az állatait egyik hónapba másik hónapba meg csak úgy lesz hirtelen megint szarvasmarhája, vagy mégis hogy képzeled?

Kérdező te hány éves vagy?

2014. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
96%
Bírom mikor valaki feltesz egy kérdést, de e válaszhoz szükséges információkat csak csöpögtetve közli. És még ő van felháborodva amikor valamit nem igazán értünk. Így hogy lehet segíteni??? Ennyi ésszel ami neked van ne vállalj egy gyereket sem! A párod gondolom nem a férjed, vagy igen?
2014. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
94%
Plusz utolsót kiegészítve max feketén dolgozik a kérdező azért nem ír gyed-ről.
2014. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
81%
Te jó ég kérdező, de olyan sötét vagy, hogy melletted a néger farka neoncső..
2014. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom,te mennyit keresel,de havi 200-250ezres bevételre max 1 gyereket vállalnék,akkor is ha hitelmentes a ház és a kocsi,és van egy vállalkozás, 3 gyereket úgy mernék bevállalni ha min 500ezres a havi bevétel akkor is ha én gyeden vagyok.
2014. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!