Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek párkapcsolat mellett belefér egy kis flört?

Figyelt kérdés

Semmi hátsó szándék,semmi érzelem.Csak mondjuk szemezés buszon,vagy megdícsérni valakit,hogy milyen jól néz ki,vagy esetleg szexuális témáról beszélgetés egy ellenkező neművel,kis kacérkodás stb.

Ti mit gondoltok?


2013. nov. 29. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"szemezés buszon,vagy megdícsérni valakit,hogy milyen jól néz ki"

Ez még belefér.A többi nem.

2013. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hat szerintem belefer

szexualis temakrol beszelni ellenkezo nemuvel? Ez mit jelent? Mert a "megdugnalak" nem ugyanaz mint hogy pl szexualpszichologiarol lenne szo... utobbira szakma is epul, semmi koze ahhoz,mhogy valaki parkapcsolatban el e


megdicserni mas kinezetet szinten nem bun... miert lenne baj? Mindenkinek szuksege van dicseretre, es nem csak a parunktol vagy anyanktol

2013. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem belefér


ha nem lesz több akkor nincs miért szégyenkezned :-)

2013. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
szerintem belefér, amíg csak elméleti alapon megy a dolog. a haverjaimmal én is ugyanúgy "beszélek" szexuális tartalmú dolgokról és ez fordítva sem zavarna ha a barátom mondjuk ezt csinálná lányokkal és mellette hűséges lenne. 22L
2013. nov. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha a pasim lennél, akkor biztos hogy nem :D Vannak olyan nők, akik kimondottan féltékenyek tudnak lenni. Bár ha a te barátnőd kevésbé... akkor beleférhet :)
2013. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, ha a barátom csinálná ezt, eléggé kiakadnék.

Én sem csinálnám más fiúval.

Így nem, nekem egyáltalán nem fér bele.

2013. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva egyikért sem rajonganék... szemezgessen meg dicsérgessen másokat úgy, hogy ne tudjak róla, de több ne legyen, mert akkor el lehet tolni a biciklit.
2013. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem nyíltan a párom előtt tenném.Sosem tudná meg,kivéve ha belenézne a levelezésembe stb.
2013. nov. 29. 14:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csináld, ha jót akarsz a kapcsolatodnak. Eléggé rosszul esne a másik félnek, szerintem.
2013. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

Naná, hogy belefér!

Folyton csinálom és barátnőm is hallgatja szépen a szebbnél szebb dolgokat. Ez bizalom kérdése is, nem érzed úgy, hogy korlátozva vagy, növeli az önbecsülésedet és egy jó sztori amit közösen meg lehet beszélni. Ha csak flörtről beszélünk.


Nincs annál gázabb amikor egy 30 éves pasi aki 5 éve "boldog" kapcsolatban van kikap az asszonytól, mert egy lány szemezett vele. Ez csak arra vezet, hogy titokban csinálja, csakazértis!

2013. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!