Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 hetes kismama vagyok, a...

20 hetes kismama vagyok, a terhességemmel minden rendben szerencsére. Az lenne a problémám, h a párom mostanába teljesen kifordult magából. Szerintetek mit csináljak a párommal?

Figyelt kérdés
Csak vasárnap nem dolgozik,de ő akkor is inkább elmegy itthonról a haverjaihoz és valamikor este érkezik haza totál részegen.Én meg nem győzök idegeskedni,h mikor jön haza és persze ilyenkor veszekszünk is.Félek,h a babámnak ez miatt valami baja lesz, nem tudom mit csináljak mert megbeszélni nem lehet vele,h miért csinálja ezt,meg hétköznap "normális".Nem akarom,h apa nélkül nőjön fel a kicsi,de az előző kapcsolatában is ugyanezt csinálta és ott is született egy lánya.
2014. jún. 1. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj vele. De ha ott is ezt csinálta jobb ha felkészülsz az egyedüllétre és elköltözöl. Ebből család így nem lesz.
2014. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt. Kb. ilyenkor kezdődött. Nagyon kivoltam miatta, sőt ő még piázni is keményen elkezdett. Odáig fajult, hogy 32 hetesen elköltöztem tőle anyukámékhoz. Aztán mindent megfogadott, sírva könyörgött, hogy menjünk vissza. Azóta nagyon összeszedte magát, és nagyon jó apuka lett. Próbálj meg vele beszélni, és ha azt látod, hogy nem változtat, akkor ijessz rá kicsit. Egy ilyen vasárnap, amikor lelép, te is lépj le, de nem csak estére, hanem min. egy hétre, hogy vegye észre magát.
2014. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, ha nem megy, amennyiben tiéd a lakás kirakod, ha nem a tiéd fogod magad és elköltözöl. Ilyen emberre nem érdemes fecsérelned az időd, sajnálatos, hogy előbb nem láttad be, hogy nem a megfelelő emberrel vállalsz gyereket.
2014. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

olyan mint aki menekülne

éreztetni kellene vele, hogy egy baba nem a világ vége, sőt. mégha a második is...

2014. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ivilicious ***** válasza:

Komolytalan ember, és ő akart gyereket?:( vagy véletlen ?

Sajnos,ha te stresszelsz, a baba is megérzi, ugye hormoni úton...főleg,ha már ezt eljátszotta egyszer, miből gondoltad,hogy melletted nem lesz ilyen? :/

Nekünk véletlen a baba,de a párom annyira boldog, mint még soha, és szokott iszogatni- otthon, mellettem, inkább mellettem igyon, és nem szólok semmit, minthogy eljárjon, mert tiltom!..te nem tudnád ezt vele megbeszélni? hgoy inkább igyon otthon, ha jól esik neki?

2014. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem terveztük a babát,de nekem doki szerint nem is lehetett volna csak gyógyszeres kezeléssel,mert nagyon szabálytalan volt a ciklusom stb. örültünk h spontán összejött és most egy pár hete ezt csinálja.Itthon nem szokott inni,mert a szüleimmel lakunk még egyelőre,nekem kellemetlen,mert előlük is titkolnom kell,h részegen jár haza hétvégente,de ha így folytatja akkor nem is akarok vele elköltözni.
2014. jún. 2. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező?
2022. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!