Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek soha semmilyen tünete nem volt (vagy esetleges kevés ideig ), mégis rendben volt a terhesség alatt minden?

Figyelt kérdés
Aggódom, mert nekem a 10.héten minden tünetem megszűnt.
2014. márc. 30. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kb a 8-10. hét között volt enyhe émelygés (pont olyan, mint amikor mozgó kocsiban olvasok). Legközelebb csak vérnyomásingadozás a 20. hét környékén frontok idején. 33. hétnél járok, minden rendben.
2014. márc. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igazából minden ember más. Nekem a tüneteim elég hektikusak voltak. Volt,amikor 2-3 napig semmi se volt,aztán megint jött minden.pl. most csütörtökön és pénteken hánytam,tegnap csak hányingerem volt. Ma még semmi. A cicifájdalommal ugyanez a helyzet,az is össze-vissza. Én is csak a 12 hetes uh-n nyugodtam meg. 12+5 hkm.
2014. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a mellfeszulesen kivul semmi tunetem nem volt az eg vilagon, az is megszunt kb. a 11-12. heten.
2014. márc. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3as vagyok


A terhessegem problemamentes volt, a 3 hos kislanyom egeszseges.

2014. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Feleslegesen aggodsz! Ha volt 10. hétig tüneted akkor az nem is tünetmentes, ván akinek tényleg semmi nincs! Egyik barátnömnek tényleg semmi nem volt, pedig lombikra volt nekik a hormonok miatt végképp erősebbek a tünetek az elején! Na neki az első tünet az volt hogy szükebb volt a nadrágja idövel, a következö az volt amikor el kezdett mozogni a magzat! Éppúgy nem kell aggodnod ahogy annak sem kell aki rosszul van végig! Nincs olyan tünet ami kötelező!
2014. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3 babát szültem, két fiút, egy lányt. Mindhárom tünetem teljesen tünetmentes volt, még csak enyhe hányingerem sem volt. Ne aggódj, ez semmit nem jelent (inkább örülj, hogy nem vagy rosszul :)). Jó babavárást kívánok!
2014. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*terhességem, nem tünetem
2014. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt tünetem a terhességem alatt, pedig ikreket vártam!
2014. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jelen. Egyszer se voltam rosszul, még a derekam se fájt egyszer se. 4kgal született meg a kisfiam, jósló fájások nélkül. Álom terhesség volt.
2014. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ideális terhességem volt, mindenkinek ilyet kívánok. Egyetlen egy tünetem volt, ami inkább nevetséges volt, mint kellemetlen. Felfúvódtam, mint egy lufi, aztán lelohadtam. Az egész családom fetrengett a röhögéstől. De ezen kívül semmi. Nem volt émelygés, hányás, rossz közérzet, nem irritált semmi.
2014. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!