Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes kismama vagyok, de...

21hetes kismama vagyok, de nem érzem a babám mozgását :- ( Szívhangját szokták figyelni emiatt és mindig minden rendben de vajon meddig kell még aggodnom?

Figyelt kérdés
Egyáltalán aggodnom kell? Első babám lesz. 16-17dik.hetekben éreztem mindent boldog voltam most 2-3hete semmit :-( El vagyok keseredve. Köszönöm válaszaitokat!!!

2013. nov. 25. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol van a lepény? Ha mellső fali, akkor lehet, hogy a 23. hétig nem nagyon fogod még érezni. Utána már mindenképpen kellene. A tanácsom az, hogy holnap ebéd után feküdj le egy kicsit. A legjobb ha oldalra fekszel és figyeld a pocidat. Egy kicsit meg is razhatod óvatosan. Ha erre nincs lehetőséged, akkor mikor ágy közelben leszel, kapjál be egy falat csokit ésfél óráig feküdj a fenn említett módon. Az édességre az enyém mindig beindul. Reméljük a te babód is
2013. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most leszek 22 hetes. Kb. a 20-21. hét közt volt 1 hét, amikor nem éreztem mozogni a babát. Nagyon megijedtem, de nem rögtön. Nem szoktam, de akkor ittam egy kis kávét és 2-3 óra múlva éreztem is a hatását, mocorogni kezdett picikét. Azóta újra minden nap érzem. Az a hetem nagyon húzós volt, rengeteg munka a munkahelyen és otthon is, plusz front is volt, valami ilyesmi lehetett az oka. De akkor nyugodtam meg igazán, amikor újra éreztem mozogni és elmentünk 4D babamozira. Ilyenkor már érdemes, nagyon kis formásak 21 hetesen:)
2013. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!