Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki végig izgult és félt a...

Aki végig izgult és félt a terhesség alatt, hogy a babával minden rendben lesz-e, egészséges babája született? 10 hetes kismama

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen én végig stesszeltem a terhességet és egészséges lett a kisfiam :)
2013. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk én az előző vetélésem miatt vagyok kicsit idegesebb, de azért bízom abban, hogy minden rendben lesz!
2013. aug. 28. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy vetélésem,a második terhességet végig paráztam,de makk egészséges kisfiam született,aki már 1 éves :)
2013. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2013. aug. 28. 18:46
 6/9 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, sajnos mindenen izgulok, hogy mi mitől és miért történik. Általában mindenhez pozitívan állok, most meg megállás nélkül aggódom, pedig minden rendben van a babával, hála Isten. Első baba lesz, biztosan ezért. 23 hkm
2013. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egészséges lett csak nagyon sírós, nyugtalan gondolom mert sokat stresszeltem :-(
2013. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is parázok mindenen....egyszer már vetéltem...most meg mindenen parázok....az elején hogy megmarad e, aztàn a down kor teszt lett kétséges majd kizárta az orvosom :-) majd terhességi diabétesz....ami majdnem el is múlt...most a héten meg mondták h nem valami sok a magzatviem...32 hkm
2013. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egy vetélésem volt, azóta még nem estem teherbe. Az előző alatt végig (10 hét) éreztem, hogy baj lesz. Ez ne izgulás volt, hanem megérzés, és ebből eredően rettegés. Sajnos bejött.

Úgy érzem, a következőnél nem lesz gond, de a rossz tapasztalatok miatt már most félek. :(

2013. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!