Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kutyának oda lehet adni a...

A kutyának oda lehet adni a megmaradt tejet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég furcsa kérdés, csak elméletben kérdezem, még terhes vagyok. A megmaradt tejről sokfélét hallani, hogy fagyasztott tejet már nem eszi meg a baba stb. Az emberi anyatej károd lehet a kutyákra, vagy esetleg jótékony?

2014. jún. 2. 12:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
42%
Én neki adtam. Mert miért ne? Amúgy tényleg fura volt, de nem dobtam ki.
2014. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
Én nem adok a kutyámnak még tehéntejt sem mert sok kutyám meghalt amikor tudatlan voltam ez miatt. Férgek lettek a belükbe és ennyi....
2014. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
13%
Belükben
2014. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
9%

Én vagyok a legpontozott: a kérdezőnek mondanám, hogy én és anyám NEM MÁSIK FAJ VAGYUNK, ezt fel tudod fogni??? mert szerintem nem.


Undorító, csomó ember írja, hogy szegény kutya, erre te nem érted meg, hogy ez miért undorító egy másik faj etetésére?


én is azt mondom: szegény kutya!

2014. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Egy csomóan meg írják, hogy odaadják neki, Te meg ezt nem fogod fel?? Minek válaszol az ilyen????
2014. jún. 2. 17:28
 16/23 A kérdező kommentje:
12-es válaszoló! A tehéntej miatt lett férges szegény? Soha nem adtam még neki tejet, de úgy tudom macskának sem jó. Ezért kérdeztem, hátha az anyatej más.
2014. jún. 2. 17:31
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
A tej az tej...mi csak màs faj vagyunk mint a tehèn de viszont a laktòz mindegyik faj tejèben van...csak a vitamin, àsvànyi anyagok, glukòz ès a zsír mennyisège külömbözik. Èn azèrt ha màs vàlasztàsom nincs, hogy ne dobjam el az anyatjemet, lassankènt adnàm a kutyànak, mondjuk minden hèten egyszer.....
2014. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
36%
Meg azèrt is lassan adnàm neki, nehogy ràszokjon...a kutyàk sok mindenre ràszoknak, azutàn meg ha nincs akkor nyavalyog, ordít mint egy farkas
2014. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
23%
A macskàknak a tehèntej nem àrtalmas. Màr hùsz ève a kandùromat ès annak anyjàt isnna meg az egèsz generàciòt tehèntejjel etettem, volt olyan amikor cumiztatni kellett a kiscicàkat mert az anyjuk nem akarta szoptatni. Felnőttek, élnek még mindig.
2014. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
20%

Tizedik válaszoló: ha a kutyák esznek még ganét is, akkor az anyatejet jóízűen el fogja fogyasztani.


Kérdező, ha adtál a kutyának a tejből írdd le, hogy meg e ette semmi gond nélkül.


Hozzáteszem azt, hogy a kutyáknak azok az illatok amik nekünk emebereknek nagyon kellemesek, a kutyáknak büdös, és ami nekünk büdös, az nekik kellemes.

2014. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!