Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Reagáltatok volna erre a...

Reagáltatok volna erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Az este nem most történt,de azóta is elgondolkodom rajta,kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Szokványos iskolai kirándulás,szülőkkel együtt.

Gyerekek játszanak...anyuka a program kellős közepén kézen fogja kis csemetéjét,és nagy rábeszélések után a kisgyerek már fotózza is anyukát (nyílván profilkép készűlt).A gyerek már nagyon menne a társaival játszani,ennek hangot is ad,neki nem annyira buli,de anyuka még pózolna tovább,ezért hevesen dicsérgetni kezdi,hogy nagyon jó képeket csinál,na egye fene most ő is lefotózza a gyereket,de aztán ne szaladjon el,mert még itt is meg ott is fényképezkedni kell.

Mint kívűlálló szülő,szóltatok volna az anyukának,vagy csak magatokban meg lett volna a véleményetek?

Én utóbbit választottam,de azóta is meg vagyok ezen döbbenve egy kicsit.


2014. jún. 3. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szóltam volna... mert mi közöm hozzá? Én sem szeretem, ha kioktatnak. Esetleg megkérdeztem volna, ne csináljak-e én képet róla, mert látom, hogy a gyerek már menne, vagy ilyesmi.
2014. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam volna a gyereknek, álljon oda, s készítés róluk közös képet, aztán mehet!
2014. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ők nem közös képet szerettek volna,hanem a gyereknek kellett anyukát fényképeznie,külöböző pózokban.

De nem 3-4 kép érejéig nem engedte a gyereket játszani.

Engem leginkább az bosszantott,hogy az a gyerek miért nem mehet játszani a társaival,miért a gyerek feladata,hogy anyukának jó képei legyenek.

Persze más szülö odament,hogy majd ő fényképez,de utána megint a gyerek fényképezett.

2014. jún. 3. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek mennek a szülők iskolai kirándulásra?
2014. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Ő dolga. Amúgy nem tudom nálunk suliba nem jöttek a szülők,csak max oviban.
2014. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!