Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy reagáltatok volna egy...

Hogy reagáltatok volna egy ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés
Barátnőmet megkértem,hogy foglaljon a buszon helyet,de nem foglalt.inkább hagyta,hogy leüljenk mellé.Én meg állhattam csomagokkal a buszon,aztán amikor leszállltam,kérdőre vontam,h miért tette ezt,de nem szólt semmit,csak röhögve kezembe vágta szó nélkül a laptop táskáját,hogy fogjam meg.
2012. febr. 25. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

hú, borzasztó

én is utálok helyet foglalni, ezerszer volt, hogy szólt barátnőm, aztán mindenki le akart ülni, persze ilyenkor mondjam el egymás után 20szor, hogy bocsi foglalt meg hallgassam a nénikék sopánkodását meg a gonosz tekinteteket

nem haltál bele gondolom.

én is sokat utazok, többnyire állva, ráadásul én ájulós is vagyok

2012. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nem is tudom mit mondtam volna. Szerintem ez egy barátság végét jelenti,hisz milyen barátnő az ilyen, ül a buszon te meg állsz?legalább 300km utaztatok gondolom így!!!!
2012. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem rővid útról van szó,és hajnalban,és ráadásul nem ez volt az egyedüli eset,amikor tojott a fejemre
2012. febr. 25. 14:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyet foglalni bunkóság.
2012. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen korú ember ült mellette? Idős néni/bácsi?
2012. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, ne foglalj neki majd te se :) Én se szeretek állni, volt hogy én is rosszul lettem buszon de nincs aki helyet foglaljon. Amúgy ha megkérnek rá foglalok kivéve ha idős néni akar leülni, mert annak azt mondom szabad. Volt már rá példa hogy egy félig üres buszon kértek meg hogy foglaljak helyet. Természetesen az idős nénike pont mellém akart ülni. Na akkor mondtam neki hogy elnézést de foglalnám ha nemgond. Majd megölt a szemével pedig előttem és mögöttem is volt hely. Ilyen ez:)

Legalább valami tömött busz volt? Nem egy nagy tragédia amúgy, ez van és kész.

2012. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egyszer haverom,szinte üres buszon leült egy helyre,és az idős néni felállította mert oda ő szeretne ülni.kikészültem :DDD
2012. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kb minden második héten előfordul velem hogy hajnali 5-6-kor 55 perces uat végigállok a buszon... Jobb esetba a csuklóba van hely. és lehet támaszkodni. De esetek többségébe nincs.

Jah és mindezt 6-7kg-os hátizsákkal +5-6kg-os laptop táskával...

2012. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm vonaton egyszer helyet foglalt nekem, kb két percre, nekem még el kellett menni egy helyre. Amikor beléptem volna a vonatfülkébe, egy lány ment be előttem, és meglátta a barátnőm táskáját, amivel a helyet foglalta nekem. Fogta a táskát, és ledobta a földre, és levágta magát az ülőhelyre. Mi csak néztünk, hogy most mi van? Belül egy olyat éreztem, hogy most a fekete hajánál fogva fogom felrángatni, de legyőztem indulataimat és nem csináltam semmit :D.
2012. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!