Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki egyedülálló az együtt...

Aki egyedülálló az együtt alszik kisgyerekével?

Figyelt kérdés
Mi eddig külön szobában aludtunk,bár egybe nyilnak. Tegnap nagyon rossz napunk volt este magam mellé fektettem. Nagyon jó volt a kis szuszogását hallgatni és odabujni. Ha eddig nem aludt velem elrontom ezzel?
2014. jún. 3. 21:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem a gyerek nem a párod, hogy helyettesítse.
2014. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem alszom vele. Ennyi "magánélet" mindkét félnek kell :)
2014. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
52%
igen.. elrontod... saját tapasztalat :) baromi nehéz utána visszaszoktatni a saját ágyába mikor belekezdesz majd egy új kapcsolatba... szóval ne aludjon melletted, bármennyire is jó azt a szuszogást hallgatni :) (én is szerettem! :) ) drága egyes milyen hülyeség hogy párt helyettesít a gyerek?
2014. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
67%

Eszembe nem jutna vele aludni, mindenki alszik a saját ágyában. Mikor a férjem elment, az első magányos éjszakámon magam mellé vettem a gyereket, de ez egyszeri alkalom volt.


Ellenben ismerek egy anyukát aki elvált mikor a gyerek fél éves volt.

A lánya már 6 éves, de a mai napig együtt alszanak egy franciaágyban. Na ez szerintem nagyon nem normális dolog.

2014. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok én helyetesíteni te nagyon h.lye. Csak jólesett VELE aludni,önmagáért nem pótlékként. De a legjobbat szeretném Neki. Ha ezzel gondja lenne akkor marad az ágyikójában.
2014. jún. 3. 21:46
 6/33 anonim ***** válasza:
48%

A lehető legrosszabbat teszed ezzel a gyereknek.

Nem is értem, hogyan merülhet fel ilyesmi.

Nyilvánvaló, hogy neked van rá szükséged, nem neki, hiszen ő eddig is egyedül aludt. Most komolyan így fel akarod őt használni a saját komfortod miatt??

1. Megszokja majd, és utána, mikor már te nem akarsz majd vele aludni (mert pl. lesz új párod), szenvedni fog, hogy "ellököd" magadtól

2. Amúgy is az a jó, hogy egyedül alszik, sokan tök nehezen érik ezt el, neked meg megvan, erre tönkretennéd

3. A gyerek nem arra való, hogy "a kis szuszogását" hallgasd és "odabújjál" mellé, nem egy kiskutyáról vagy plüssállatról beszélünk.


Nagyon önzőnek tűnsz...

2014. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ilyet gondolni??!
2014. jún. 3. 21:49
 8/33 anonim ***** válasza:
59%
Az èn babàm mellettem alszik egy nagy àgyon, nèha rajtam. Vagy szoptatàs közben ha elalszunk akkor èp mellettem. Csak kis ideig vagyok tàvol a fèrjemtől de azt tudom hogy a gyerek nem zavarná őt...nekünk ez természetes mivel mi is kiskorunkban a szüleinkhez bujtunk
2014. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Ti nem vagytok normálisak? És aki eleve a gyerekével alszik az is kutyát tart? azért alszanak sokan a gyerekükkel mert szeretik ezt amit irtam. Milyen érzelmi , agyi szinten vagytok ti?
2014. jún. 3. 21:52
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül neveltem születésétől 5 éves koráig, de eszembe sem jutott, hogy vele aludjak. Más kérdés, hogy hajnalban felébredt, akkor odavettem magamhoz, hogy tudjunk még aludni 1-2 órát, de sosem volt az rendszer, hogy rögtön magamhoz is fektetem le. Csak akkor aludt velem, ha beteg volt.

Már csak azért sem szoktattam erre, mivel úgy voltam vele, ha majd lesz egyszer párom, ne higgye azt a gyerek, hogy őt most egy idegen kitúrta a helyéről.

2014. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!