Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki "öreglány" vagy "öreglegén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki "öreglány" vagy "öreglegény" maradt az sosem volt együtt senkivel?

Figyelt kérdés
Mindig érdekelt, hogy nekik miért nincs senkijük vagy miért nem volt.

2013. aug. 29. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Régebben a leszbikusok voltak a vén lányom és a meleg férfiak az agglegények. Abban a korban nem verték nagy dobra ha valaki homo volt, inkább eltitkolták és nem is próbálkoztak senkivel.
2013. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én egyik sem vagyok, ráadásul 17 éves lány vagyok párkapcsolatban, így csak véleményt tudok mondani. Szerintem van aki önszántából nem akar párkapcsolatot kialakítani, mert egyszer az életben hatalmasat csalódott. Van aki gondolom azért, mert túl sokszor verték át. Lehet olyan is, aki vallása miatt. És az is lehet, hogy csak azért mert várja az igazit, örök életen át, csak rá vár. :) Igazából nem tudom, de ez csak az én véleményem.
2013. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább azt jelenti, hogy sosem volt házas, vagy nem élt együtt hosszú távon senkivel ( bár ez inkább egy régebbi kifejezés, együttélés még nem is volt). Ennek pedig számos oka lehet, pl nem talált eghez megfelelő partnert, vagy egyszerűen csak nem akarta magát elkötelezni v régebben az anyagiak is jobban beleszámítottak, főleg egy ffnél.
2013. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A vénlány és agglegény azt jelenti, hogy nem házasodtak. Anyám is vénlány én mégis létezem. Ismerek olyat, aki az anyja önző tevékenysége miatt maradt vénlány, pedig partnere volt neki nem is egy, de az anyuka miatt mindig megfeneklett a dolog.
2013. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Klasszikus felfogéás szerint "vénlány", vagy "agglegény" az, aki sem házassági, sem élettársi kapcsolatra nem lép senkivel, illetve a szokásosnál jóval tovább egyedül, vagy a szülőkkel él ( ez korábban - 1900-as évek elején -ár kb 30 éves kortól igaz volt, manapság inkább 40-50 felett mondható, hogy valaki vénlány, vagy agglegény).
2013. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak párjuk nem volt.

Én is vénlány leszek az tuti, mert alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra, de szexelni szeretek :D Viszont lesz sok macskám :)

2013. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 27 évesen eddig még egy randim sem volt, nem hogy kapcsolatom. AZ ok a lehető legegyszerűbb: olyan ronda vagyok, hogy minden lány undorodik tőlem, és akárhányszor is próbálkozok, annak visszautasítás a vége.
2013. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, és még soha nem volt barátnőm, de igazából tippem sincs, hol tudnék ismerkedni, sajnos olyan munkám van, amit egyedül kell végeznem, eljárni nem járok el sehová, az időm sem engedi!
2013. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!