Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egyedülálló anya vagyok,...

Ha egyedülálló anya vagyok, és GYED-et kapok akkor még milyen segélyt igényelehetnék a GYED mellet az önkörmányzattól vagy máshonnan? A családi pótlékkal együtt az össz havi pénzem olyan 63000 körül van és albérletbe lakok!

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Segélyt ilyen forbámban nem adnak (én is végignéztem, hogy mi jár, mi nem), mert a GYED is egy segélynek minősül, és egyszerre csak egyet lehet igénybe venni.

Kérhetsz lakásfenntartási támogatást, ahhoz be kell jelentkezni ideiglenesre. Én erre kapok havi 4100 forintot. Nálunk van még egy rendívüli gyermekvédelmi támogatás, amit évente kétszer lehet kérni. Ennél több nem jár sajnos, illetve helyileg még lehet, hogy valami jár, de államilag más sajnos nem.

2009. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!