Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatos anyukák, más is...

Szoptatos anyukák, más is átaludta a tegnapi éjfélt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Tizenegykor kibontottuk a férjemmel a pezsgőt, az éjféli durrogtatást már nem hallottuk:-)) BUÉK!
2010. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én előző évben voltam szoptatós anya, 11-kor már úgy aludtunk a párommal, mint a duda... Még a pukkanásokra sem ébredtünk fel! :) Idén fél 1-ig bíram.
2010. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már 10kor aludtam, mondjuk nekem dolgozik a férjem, nem is aludt itthon.

De fél1kor felébredt a nagyfiam (2 éves) akkor még mindig durrogtattak itt nálunk :(

És mire őt visszaaltattam 2kor ébredt a lányom (7hetes) szopizni.

Buék!!!

2010. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11-kor már aludtunk:(
2010. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pont előtte ébredtem fel, háromnegyed 12-kor, de nem koccintottunk. Mi délután koccintottunk mert akkor volt itt a család apraja nagyja.
2010. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is aludtam mint akit fejbevágtak.Fél 1kor keltett a babám hogy éhes (4 hos.)Egyszerüen nem birtam fenntmaradni..Mindenkinek aki olvassa B.U.É.K.
2010. jan. 1. 13:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Én éjfélig fel bírtam lenni, de egy perccel sem tovább. A tüzijátékokat már nem hallottam. A kisfiam szerencsére semmit sem vett észre az egészből, 8tól aludt mint a bunda hajnal 5ig, ahogy szokott. 3hós
2010. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már nem szoptatok, de azért átaludtam magamat az újévbe. Tavaly 2 hetes volt a babám, akkor is.

Hozzászoktam, hogy 10-kor alvás, sajna nem bírok tovább fennmaradni :S

2010. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Mi fent voltunk a párommal olyan 1/2 2-ig. A babám 1/2 11 körül felébredt,majd evett egyet,és olyan 1/2 12 körül visszaaludt. Utána mikor bevittük a helyére a babánkat 1 körül,akkor adtam még neki enni,és így aludt 4-ig.Éjfélkor koccintottunk a párommal egy kis bodzaszörppel,majd a babánkkal is,csak ő vele úgy,hogy odamentünk hozzá,és a poharunkat a cumijához koccintottuk,nehogy ő is kimaradjon a jóból..:)


Üdv.,egy 5 hónapos baba anyuja :)

2010. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!