Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igazi nagy 40 fokos kánikulába...

Igazi nagy 40 fokos kánikulába adsz zoknit a szandál alá gyermekedre? Természetesen bőr szandálra gondolok, nem műanyag strandszandálra.

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 13:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy! Kb 25 fok felett eleve nem adok. A lanyom külföldön született ott is éltünk 4 évig, megszokta hogy ott 15 fok fölött mar zokni nélkül húzzák a balerina cipőt, szandált a kislányok. Sőt, a pici babák is mezítláb ülnek a babakocsiba ha mar kitavaszodik. Nincs is annyi gyerekbetegseg, mint nálunk, mert megedződnek. A lanyom otthon is zokni nélkül van télen nyáron, nem bírja elviselni magán.
2014. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem adjatok rá még vastag zoknit is,és cipőt is,meg pulcsit...lepontozni csak azért mert képtelenek vagytok elfogadni,hogy nem egészséges a lábának,ezt csak azt mutatja mennyi ostoba anyuka van itt
2014. jún. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok anyuka, de én 5-6 éves kor alatti gyermekekre adnék zoknit ha feltöri a sarkát szandál, ha nem töri fel akkor nem.
2014. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is éltem pl. Svédországban, ott a sapkázás sem ekkora őrület, mint itt, hogy még 18-20 fokban is sapka van néha a gyerekeken... (még mielőtt: volt már középfülgyulladásos gyermekem).
2014. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem érzem magam attól ostobának, hogy nem engedem, hogy véresre törje a gyerek lábát a cipő. Az az ostoba, aki nem képes elfogadni, attól, hogy az övének nem töri a lábát a cipő, attól még másénak törheti. Lepontozva pedig azért lettél, mert a stílusod kifogásolható (és akkor enyhén fogalmaztam).
2014. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15%
mint a dedóban
2014. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik korábbi,több gyerekes válaszoló vagyok.Mint írtam én sem adok zoknit a gyerekekre,és soha nem törte még fel a lábukat(se szandál,se zárt cipő).Ráadásul én is utálom a zoknit,nem is hordok(télen is max. titokzoknit).DE!Ez a kakaskodás valóban értelmetlen.Ki így,ki úgy.Szegény kérdező feltett egy ártatlannak tűnő kérdést,ám ebből is háború,"köpködés" lett.Ne bántsátok egymást!Tök jó,hogy nem vagyunk egyformák!
2014. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy szandál véresre töri a lábat, akkor az a szandál kukába való.


Idehaza a szülőknek egy jó része azt gondolja, hogy attól gondos szülő, hogy folyamatosan agyonöltözteti a gyerekeket. 20 fokban még sapka és kabát van rájuk adva, 40 fokos melegben is zokni kell a szandálhoz stb. Ezzel csak ártanak, szegény gyereknek semmi ellenálló képessége, immunrendszere nem lesz, éppen ezért lesz aztán beteg állandóan.

Japánban a bölcsiben a kis 2-3 éves gyerekeknek télen is zokni nélkül, mezítláb kell lenniük (és nincs igazán rendes fűtés sem), méghozzá tudatosan. Később nem is lesznek sem fázósak, sem betegesek.

2014. jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!