Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Durva lenne a facen közölni,...

Durva lenne a facen közölni, hogy apa lett egy olyan sráccal aki lelépett és nem tudom máshogy elérni?

Figyelt kérdés

márcsak mert szemét volt velem, kihasznált, nem vigyázott, van sejtése is, hogy terhes lehetek, én meg eddig úgy teszek mint akinek meg sem fordul ez a fejében, én vagyok most a rém naív. szóval a lényeg, hogy szerintem megérdemelné, hogy megszívassam és amúgy is érdekelne a reakciója, hogy vállalná e a felelősséget, vagy lenne olyan szemét magamra hagyni ilyen helyzetben.

vagy arra is gondoltam, ha közlöm vele, hogy terhes vagyok és akkor is lelép, még úgy is hagyom ebben a tudatban egész életében.


vagy ezért utazzak vagy 700 km-t úgy, hogy még nyomoznom is kellene hol vett ki másik albérletet, hogy megkeressem és lejátszam ezt vele személyesen?


2013. júl. 9. 20:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

először privibe írj vagy hívd fel telefonon és úgy közöld

ha nem vállalja, mehet a facebook üzifal, kürtöld szét, mekkora szemét!

egy barátnőm is ezt csinálta, miután a pasi és annak szülei is zaklatták őt, hogy már pedig meg ne merje szülni

2013. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért tartod meg a gyereket ilyen körülmények között? Az nem elég a gyereknek, ha fizet az apja, neki apára is szüksége lenne.
2013. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

a telot nem veszi fel

szóval csak a face marad, ebben a világban már itt tartunk...

2013. júl. 9. 20:47
 4/11 A kérdező kommentje:

amúgy én nemhinném, hogy terhes lennék,jobban vagyok a srácon kiakadva inkább, most csak ez foglalkoztat.


ha meg terhes vagyok én speciel vállalom a felelősséget ami egy gyerekkel jár, viszont ami egy abortusszal, azt nem. de ebbe most ne menjünk bele.

2013. júl. 9. 20:49
 5/11 A kérdező kommentje:
ja úgy akartam kérdezni, hogy azt közölni, hogy terhes vagyok..(szóval nem azt, hogy meg is szültem és úgy apa...)
2013. júl. 9. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
mindenképp privátban!! Saját magadat is minősíted, ha nyilvánosan mindenki "előtt" kiteregeted ezeket a személyes dolgokat.
2013. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

szóval facen...


belegondolva az komoly lenne egy faces családi kapcsolat..

küldenék képet apukának a babáról..

a kisgyerek apukával a facen kontaktolna...

én facen gratulálnék az apuka új nőjéhez...

ki tudja később lehet ő lenne a cyber barinőm...


nekem ez olyan szokatlan még, de szóval face a válasz.

2013. júl. 9. 21:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te ki vagy idegileg ne haragudj...es meg sem merem kerdezni hany eves vagy hogy te csak ugy vallalnal eg6 gyermekkel jaro felelosseget..azt nem lehet a "facen"nevelni
2013. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, egyáltalán nem tudod, hogy mit akarsz. Most az a lényeg, hogy valószínűleg nem vagy terhes, de nem tudod, mert tesztet nem csináltál, és meg vagy sértődve egy fiúra, akivel együtt nem védekeztetek, és otthagyott téged. Most azzal szívatnád, hogy terhes vagy kamuból? Szerinted erre mit lép? Te mit tennél? Mert vissza nem fog jönni ezért szerintem...

Mit szeretnél egyáltalán elérni ezzel?

2013. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "nem vigyázott" ? Nem csak az Ő felelőssége,hogy ne legyen gyerek az együttlétből! Ha nincs gumi,nincs szex! Ezt 18 évesen mikor "becsiccsentettem" egy csöppet is észben tartottam! Soha senki nem tudott lefektetni csak úgy!


Válasz a kérdésedre: Ha valóban terhes lennél-amit még nem is tudsz!- és Ha tartós kapcsolatból lépett volna le úgy,hogy megcsal és elhagy,akkor nem lenne durva,de így,csak egy ribi leszel az ismerőseidnek is,és az Ő ismerőseinek is.

Szerintem előbb bizonyosodj meg arról,hogy terhes vagy e,ha nem,akkor hagyd a gedvába,mert nem csak az Ő "sara" lett volna,hanem a Tiéd is! Ha igen,akkor írj neki csak privit!

2013. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!