Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan elozzem meg a babam...

Hogyan elozzem meg a babam lerakodasat a fejen?

Figyelt kérdés
6 hetes fiam, mindennap van furdetve. Nincs semmi lerakodas a feje boren meg. Nivea babaszappannal furdettem. Hogyan lehet megelozni a lerakodast, mert nekem ugy tunik mintha akarna lenni
2014. jún. 5. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kislányomnak volt sárgás lerakódás a fejbőrén. Paraffin olajat ajánlott rá a gyerekorvosunk.
2014. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mielőtt fürdetnéd, bekened babaolajjal a fejét, hagyod rajta állni kb. fél órát és utána lemosod. Nem lesz rajta így lerakódás
2014. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyemnek kicsit hamlott a fejbore. En sima olivaolajjal kentem be. Egyebkent csak heti egyszer hasznaltam furdetot v babasampont es tiszta vizben furdettem
2014. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A koszmora gondolsz?

Amugy jo az is h elotte bekened babaolajjal.

De vehetsz babe koszmo elleni sampont, nem vmi olcso de nagyon hatasos. En ezzel mostam a hajat amig volt kutacsa. Egyszeruen a kutacs korul nem mertem rendesen megmosni neki es igy kijott ott egy kis koszmo. De elkedztem ezzel mosni es elmult.

Mar h nincs kutacsa batran mosom, es nem kell ilyen sampon. :-)

2014. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kb hetente 1-2 alkalommal megmosom koszmó ellenes samponnal (babe)
2014. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!