Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miket érdemes enni, ami...

Miket érdemes enni, ami valamilyen szinten megakadályozza a zsír lerakódását?! Az uborkán kívül.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 19:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
azt mondják az ananász is égeti a zsírt
2014. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ahogy írták az ananászt, a többi citrusféle is, csak épp eléggé kicsinálják a fogadat a nagyon savas gyümölcsök...:/
2014. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
kókuszolaj lenmagolaj segítik elolvasztani a zsírt!
2014. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*segít leolvasztani
2014. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Égetni semmilyen étel sem fogja a zsírt :) Nem élelmiszerekkel kell megakadályozni a zsír lerakódását, hanem kevesebb kalóriát kell bevinni, mint amennyit elhasználsz. ennyi :)
2014. ápr. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a rendszeres kálcium fogyasztás is csökkenti a zsír felszívódását.
2014. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ú.Tibor válasza:
100%
Semmi "csódaszer" nincsen ami mozgás nélkül zsírt égetne!! Én a saját bőrőmön tapasztaltam , mert 38 kilót fogytam és az elején én is próbálkoztam mindennel , csak ne kelljen sportolni , de csak fölösleges (és nem kevés) pénzkidóbás volt.Azóta nagyon sokat tanultam és tapasztaltam! Az ananász például ha égetné is a zsírt valamennyire vissza is pakolná 2x a benne levő früktózból! Mozogni és sportolni kell és akkor már lehet "csodaszereket" is használni , mert akkor segítenek (pl L-karnitin , vagy zöldtea kivónat stb)
2014. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!:) Tibor, neked pedig gratulálok a fogyáshoz, szép munka!

Mellesleg sportolok heti 3x-4x!

2014. ápr. 4. 16:08
 9/14 Ú.Tibor válasza:
Köszönöm szépen! Ha sportólsz akkor "hajrá" ! Jöhet szerintem (föleg) L-karnitin , valami thermogenikus zsírégető , és én az inozitol-ra is nagyon szavazok és nem is tul drága.Én már tömeget növelek elég régóta de azért L-karnitin-t és inozitolt most is szedek napi szinten.
2014. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot. A mozgás égeti egyedül a kalóriát! ;)
2014. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!