Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, milyen lányok jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen lányok jönnek be jobban, sportos, cica baba?

Figyelt kérdés

1.Sportos,jó tanuló,komoly kapcsolatra való,őszinte,akivel lehet kapcsolatot teremteni vagy

2.Szolizik naponta,átlag sminkel,20 valahány cm.es magassarkúban mászkál a boltban,átlag piál cigizik,szökik a suliból,semmi jó modor,egyszer jó az ágyban..

Csak érdekel,hogy fiúk mennyire veszitek komolyan a lányokat,hogy először csak hüljülni akartok,de aztán gyakran megtörténik hogy beleestek a lányba???

Köszi a válaszokat :-)


2011. jan. 19. 16:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

hát nekem egyértelműen 1.

16F

2011. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

Egyszer jó az ágyban? Ez van tetoválva a homlokára? A másiknak meg az, hogy komoly kapcsolatra való? Jó, hogy ezt ilyen könnyű eldönteni.

Nos akkor a válasz: amelyiknek nagyobb a melle.

2011. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
1-es egyértelmű :) amelyik fiú a 2 est választja, ott baj van... én konkrétan szóba se állok olyan lányokkal mint amilyet a 2-re írtál :)
2011. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyszer jó az ágyban ott arra gondoltam,hogy a fiúnak egyszer jó másodszorra már nem kell neki.
2011. jan. 19. 16:38
 5/19 anonim ***** válasza:
alap,hogy az első
2011. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
16:37,hát akkor annak nagyon örülök,szép tölled :-)
2011. jan. 19. 16:39
 7/19 anonim ***** válasza:
Értettem mire gondoltál. De ezt meg honnan tudná egy fiú? Szerinted ez így működik, hogy aki nem az első típus, az csak dugásra jó? Meg aki kis szolid az mind rendes, őszinte és csak hosszú kapcsolatra jó? Ez nagyon nem így van ám.
2011. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Figyelj én csak egy kérdést tettem fel,semmi rosszra nem gondoltam.Aki meg azért akaszkodik hogy nincs igazam a második állitásban,és abban felismerte magát az akkor elgondolkodhat.A másik pedig akinek nem inge nem vegye magára.
2011. jan. 19. 16:42
 9/19 anonim ***** válasza:
No jó, de ennyi erővel akkor kérdezhetted volna, hogy két azonosan okos lány közül a rondát vagy a szépet választja-e egy férfi. Leírtál egy tökéleteshez közeli nőt, meg egy visszataszítót. Ennek így mi értelme?
2011. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

E két választási lehetőség közül természetesen az 1. De a kérdésedben a válasz, erre nem lehet nem ezt mondani.

De az 1-es és 2-es tulajdonságok közül sok nem zárja ki egymást. Mert lehet, hogy a "sportos, jó tanuló, komoly kapcsolatra való" lány még egyszer sem jó az ágyban.

2011. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!