Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki új munkahelyre ment...

Aki új munkahelyre ment vissza gyes/gyed után mennyire volt nehéz? Mennyire hátrány egy kisgyerek egy állásinterjún?

Figyelt kérdés
Kisfiam lassan két éves lesz. Nem tudok visszamenni az előző munkahelyemre, újat kell keresnem. Szeretném tudni mire készüljek, általában mennyire elutasítóak egy kisgyerekes anyukával szemben.
2014. jún. 6. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint nagyon nagy hátrány. Megkérdezik, ki marad otthon vele, ha beteg lesz? Ha nincs apa, v. nagyi, v. van, de esetleg vagy olyan "alávaló" hogy te magad szeretnéd ápolni, ne is reménykedj, hogy felvesznek. Ráadásul gondolom, most kezdi a bölcsit, tehát készülhetsz, hogy eleinte tényleg gyakrabban lesz beteg. (Szóval nem érdemes letagadni, mert rövid időn belül úgyis kiderül, amikor otthon maradsz vele) Én az elsővel úgy jártam, hogy új munkahely, 2 hét bölcsi, 2 hét betegácsi, kirugás, munkakeresés, aztán kezdtem előlről a sort.

Szóval én nem tudlak biztatni...

2014. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem,nagyon nehéz ha nincsen nyugdíjas nagyszülő aki vész esetén bármikor riasztható!
2014. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pont ettől tartottam, hogy nem lesz könnyű menet.:-(
2014. jún. 6. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!