Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem tervezték a babát,...

Akik nem tervezték a babát, hanem 'becsúszott', azok hogyan mondták el a párjuknak/az apának?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Jó gyorsan. 😄 Nálunk már sejthető volt hogy baba lesz. Teszteltem és amint pozitív lett értesítettem az eredményről. A lényeg hogy megtartjátok vagy sem ennek függvényében változhat a tény ismertetése. ( Remélem megtartjátok még ha nem is terveztétek!)
2014. jún. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Behúztam a fürdőszobába, és a kezébe nyomtam a tesztet. Sírtunk mindketten, az örömtől, az ijedtségtől, a kételyektől, a meglepetéstől :D

Bár nálunk már meg volt beszélve egy jó másfél éve, hogy ha baba lesz bármikor, akkor marad, így ez nem is volt kérdés.

2014. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem eltunk egyutt akkor sot parszor randiztunk csak elotte.Ereztem h valami nem ok es nem birtam reggelig h varjak az elso pisivel es hajnal 3-kor csinaltam meg a tesztet es pozitiv lett aztan hivtam azonnal.Eleg komas volt szegeny de majd kiugrott a borebol fel se fogta.Ennek mar tobb eve es azota is nagyon boldogok vagyunk egyutt.
2014. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp utaztam hozzá,és mondtam neki,hogy nem vagyok túl jól,és késik kéne tesztet csinálnunk,csináltunk 8at is aztán én sírtam Ő vigasztalt,kb egész délután az ágyon feküdtünk egymást ölelve szó nélkül,főiskolások voltunk 1,5 hét volt a kövi szeptemberi félévig,és az összeköltözésünkig.A történetnek jól folytatódott,ma már 3 éves de a kezdeti sokk kb 2 hétig tartott.
2014. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Együtt teszteltunk :))

Vagyis en megcsináltam a tesztet , bele tettem a dobozba es 10 perc után együtt néztük meg :)

2014. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sírva vártam haza a pasibuliból reggel a 6 hós fiammal a kezemben.
2014. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!