Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem gyógyszertári fürdetőt...

Aki nem gyógyszertári fürdetőt használ a picinek, az milyet szokott venni? 0-3 évig.

Figyelt kérdés
Elegem van a gyógyszertáriból, nagy haja van a kislányomnak és utálom, hogy mindig beleragad a hajába. És undi ahogy a vizen hártya úszkál megilyen fehér darabok. Váltanék!
2014. jún. 13. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

GAbi sampont szoktam neki venni vagy Liberot. :)

Fürdetőből is Gabi vagy Johnsons! (És kénrém a nagy Johnsons utálókat ne kezdjenek bele itt!!!)

2014. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Johnsons-t(kék,ebben van babaolaj) használ a 9hónapos fiam már 2hónapos korától ugyan azért amiért ti is lecserélnétek a gyógyszertárit! De 4napja kipróbáltam a Rossman saját márkás fürdetőjét(1L) 1200ft és ez is nagyon jó pedig kételkedve vettem meg. :) 22/N
2014. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok az lemaradt h 16 hónapos a lányom. :)
2014. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Bübchen Wasch- und Badegel

5 hós

2014. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Babydream fürdetőt használok,és Johnsons sampont.
2014. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nivea babafürdető (pumpás, fehér flakonos). 3 hós kora óta használjuk. amíg a gyógyszertári volt, nagyon koszmós volt a feje. ahogy elkezdtük ezt a Niveát, elmúlt. nem mondom, hogy van összefüggés, de kitudja :)

most 11 hós.

2014. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Gabit használunk, mert ettől nem pattog ki. A gyógyszertári semmit nem ér, csúszik tőle a gyerek, de a koszt nem hozta le..na jó picin annyi kosz nincs, de én nem bíztam benne. Hidratálóként viszont verhetetlen!
2014. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Biolától használunk babasampont és krémfürdetőt- Ennek teljesen természetes az összetétele, nem úgy mint az általában kapható babatermékeknek. Nehezebb is beszerezni, de mi egy anyukák által működtetett bevásárló közösségen ekresztül vesszük meg, akiknek Hangák a neve. Ha így rákeresel, akkor biztos megtalálod.
2014. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Gabi Édes Álom, Nivea és Hipp fürdetőt használunk felváltva. Mindhárom nagyon bevált nekünk, mindig azt veszem, amelyik éppen akcióban van (eddig mindig sikerült kifognom valamilyen leárazást :))

A haját a fürdővizében mossuk meg, tehát ugyanezekkel.

Ha koszmós a fejecskéje, akkor Babé koszmó ellenivel kezeljük, és 2-3 nap alatt elmúlik.

2014. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Julie S ***** válasza:
100%

Babylove waschbalsam

[link]

2014. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!