Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem gyógyszertári fürdetőt...

Aki nem gyógyszertári fürdetőt használ a picinek, az milyet szokott venni? 0-3 évig.

Figyelt kérdés
Elegem van a gyógyszertáriból, nagy haja van a kislányomnak és utálom, hogy mindig beleragad a hajába. És undi ahogy a vizen hártya úszkál megilyen fehér darabok. Váltanék!
2014. jún. 13. 10:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Gabi :) a fiamnak atópiás dermatitisze van, ez a legjobb a bőrének, sampon szintén Gabi.
2014. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Sanatopic. Ez külön ekcémás ill. száraz bőrre van, nem tartalmaz olyan anyagokat, amik irritálnak, és nincs tele tartósítószerrel, színezékkel, meg illatanyaggal. Természetes kamilla van benne. Samponnak is lehet használni.

Bübchent használtunk mi is, de az szárított még engem is.

2014. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Jégtánc ***** válasza:
100%
Gabi sampont használunk és Babydream fürdetőt.
2014. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Születés után gyógyszertárit használtunk.Miután elfogyott, amelyik éppen volt pl. akcióba, vagy megtetszett a doboz, vagy jónak gondoltuk az illatát, esetleg kaptuk.

Volt dm-es, gabis, johnson-os,mikor mi. Újabban dm balea-s gyerek fürdetőt veszünk. Szerencsére nem allergiás egyikre sem.

2014. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz! :-)
2014. jún. 13. 14:17
 16/19 A kérdező kommentje:
És a johnsons utálók se jöttek! Köszönöm!
2014. jún. 13. 14:19
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom a Johnsonst, de nem fogom fikázni, mindenki el tudja dönteni mit szeret :D


Nekünk az Alverde fürdetője jött be nagyon, a Gabi habfürdője meg a sima Babylove-os fürdető.


Samponból pedig az Auchan sajátmárkás könnymentes samponja!

2014. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes a fiam,nem adtak előre receptet a gyógyszertárihoz;én meg jobbak láttam beszerezni valamit:

Rossmann saját márkás rózsaszín csomagolású babafürdető és sampon egyben.Mellé babaolaj,szintén ugyanez,ezt is megvettem előre.Jól tettem,mert elkezdett hámlani a kisfiam bőre még a kórházban a karján és a lábán.Mióta haza jöttünk,használjuk,elmúlt.Ezek olyan "minden mentes" termékek,nekünk bevált.

2014. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem egészen a kérdésre válaszolok, de ha csak ennyi a gond a gyógyszertári fürdetővel, hogy nehezen oldódik, akkor egy tipp: mi úgy csináljuk, hogy van egy nagy bögre, abba beleteszünk egy kiskanálnyi fürdetőkrémet és forralt vízben feloldjuk. Az mehet a kádba és zuhannyal töltjük fel, még fel is habosodik egy kicsit. Persze mindenki azt használ, amit szeretne.
2014. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!