Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik használt ruhákat...

Anyukák, akik használt ruhákat vesztek a babátoknak, válaszolnátok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Mennyi pénzt adtok ki 1-1 ruhadarabra? Gondolok itt bodykra, kisnadrág/leggings, pulcsi, nyári ruhácska stb.

Eddig újonnan vettem mindent a kicsimnek, de úgy néz ki, hamarosan összébb kell húznunk a nadrágszíjat, így muszáj költségvetést terveznem a későbbiekre, milyen árakkal számolhatok? Sajnos egyáltalán nem vagyok jártas a témában. Köszönöm szépen!


2014. jún. 16. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
body max 300 ft,nadrág 5-600,polo 2-300,pulcsikra pedig max 1000 abból a zipzáros kapcnis a favorit.zoknikat újonnan veszek tescoba,vásárba.álltalába kilós boltba járok babaruhát venni.cipőt kizárólag újat arra nem sajnálom a pénzt akármennyit kiadok érte hisz már megy.overált ha nem találok télre akkor azt is újonnan fogom megvenni arra is költök kb 10000
2014. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát neten vettem sokat, változó árban body-pólok-pamut nacik kb 100-300ft körül, próbáltam úgy hogy egy embertől többet így jobban megéri. de voltak olyan ruhák amik szinte újak voltak, farmer naci pl. azt esetleg 500ft. turiba is vettem, nem tudom darabja mennyi, nem számoltam, de legutóbb pl vettem egy kis pamut nacit, két vagy három napozót, kis pólot 1080ft-ért. és tényleg szépek. valamelyik picit bolyhos, de hát használt... :)de vettem már újat is nagyon jó áron, múltkor 5bodyt, 2rugit, két vékony pulcsit nacival, szettben. ez 11 darab postával együtt volt 3750ft. kb 350ft-ra jön ki darabja és f&f, disney volt. tehát ha türelmes vagy jól lehet vásárolni. én teszvesz, olx, nagyon ritkán jófogás. meg az itteni turi :)
2014. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj be turkálóba ami kg-s nem db áras aztán meglepődsz milyen olcsók is a H&m c&a tesco, next ruhácskák :)

pólók bodyk 3-4ft egy téli vastagabb nadrág olyan 800-1000 de ez méret függő is mert egy fél évesre azért kisebb ruha kell mint egy 3 évesre :)

2014. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja cipőt én is újat veszek majd, de még ott nem tartunk. overálok is vannak a neten jók és olcsók, ha tudod a baba méretét azt is lehet venni neten. :) esetleg próbálsz úgy keresni hogy át tudd venni személyese, vagy olyat aki állja a postát. minap így vettem 5 bodyt nagyon szépek, és 3 tubus elsev és glis kur hajcuccot magamnak 2700ft-ért. :) sok sikert. vagy itt vannak a babacsomagok is ahol szépeket lehet venni szintén jó darabáron.
2014. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csomagokat szoktam venni, kizárólag kiváló vagy hibátlan állapotút, mert már sokszor ráfaragtam, hogy a képen jónak nézett ki, de élőben a kutyámnak se adnám játszani, olyan lestrapált.. Szóval csomagban, személyes átvétellel (így megspórolok kb 1300 ft-ot, ami az átutalás költsége és a postaköltség). Darabja átlalában 150-200 ft-ra jön ki. Ha valami márkás, komolyabb darab (szett, overál, alkalmi együttes, farmernadrág), azokért 2000-5000 ft-ot szoktam fizetni. Lehetőleg olyantól veszem, akitől több mindent tudok egyszerre megvenni.


Esetleg nézz be a Kikbe és a Takko-ba, ott újonnan tudsz olcsó holmikat kifogni.

2014. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes válaszaitokat. Olvasás közben gondolkodtam azon, hogy akár a régi kisruhákat el is adhatnám, van olyan, ami soha nem is volt a lányomon. Eddig valahogy erre nem is gondoltam, kimosva, kivasalva eltettem őket a szekrénybe, hogy hátha majd jók lesznek a tesónak (ha lesz egyáltalán...)

Mindegyik tiszta, nem szakadt, megkímélt állapotú. Aztán az árukból vehetnék is neki újabb ruhákat, immárom használtan.

2014. jún. 16. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:
de vidék v Bp? mert nem mindegy ár szempontból:)
2014. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!