Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvált anyukák, miért váltatok...

Elvált anyukák, miért váltatok el? Milyen így az élet? Válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés
Párom egyik hazugságból a másikba esik,meg is csalt,szerintem most is csal.Állandóan hazudik,elveri a pénzt,nem hiszem,hogy ennek így van értelme vagy jövője,hogy szeretem,ő meg lábtörlőnek használ.Milyen az élet egyedülálló anyaként?Hogy jöttök ki anyagilag,mennyiből,mennyi a rezsi? Én gyesen vagyok,nem lesz hova vissza mennem,szerintetek a meló keresés mellett mit lenne érdemes ki szórólapoznom? (olyanokra gondolok,hogy takarítást,gyerekfelügyeletet válalok stb) volt aki várt mielőtt elvált (munkára,pénzre stb) Kinél hogy zajlott? Minden tanács,jó szó,tapasztalat érdekelne.Nagyon el vagyok keseredve...
2014. máj. 13. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

én nem váltam el, de egyedül maradtam. szóval a lényeg ugyanaz...

én amilyen gyorsan csak tudtam, elkezdtem beszoktatni bölcsödébe a gyerekemet, hogy utána tudjak járni állásinterjúkra. persze, az élet közbeszólt, és a bölcsiben szinte azonnal beteg lett, úgyhogy a munkakeresés most másodlagos.

mivel gyes-en vagy, nem kell munkáltatói, hogy bevegyék a gyereket a bölcsibe (nálunk legalábbis így van).

háát, a nadrágszíjjon kellett húzni, az biztos.

ha van segítséged, aki időnként tud vigyázni a gyerekre/lelki támaszt ad, akkor is várj még szerintem, hogy legyen saját jövedelmed.

viszont csak akkor tudsz majd rendesen munkába állni, ha a gyerek már beszokott a közösségbe.

2014. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.Igen,így szeretném én is,nem elkapkodni és felelőtlenül dönteni,hanem ha beszokott a közösségbe,munkát találni,és utána.Nem akarok támadási felületet hagyni.

Neked sikerült állást találni?Mennyi idő alatt?

2014. máj. 13. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

még nem sikerült munkát találni, nem könnyű...:( De még a biztos beszoktatason se vagyunk túl,szóval ez is nehezíti a helyzetet...

de lassan,biztosan kell előre haladni!

én meg csak 3 hete vagyok egyedül,meg a betegségen se vagyunk igazán túl

nehéz,de a jobb élet reményében nem szabad feladni! kitartást Neked is!:) fel a fejjel!!!

2014. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!