Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Huzamosabb angliai munka után...

Huzamosabb angliai munka után költöztem haza,23 hetes kismama vagyok, jelenleg mukanélkülin. Van-e esélyem, hogy az alanyi jogon járó támogatáson felül kapjak ellátást?

Figyelt kérdés
Kint teljes legális, bejelentett adózó, TB fizető munkahelyem volt, biztosítási kártyám, terhesgondozást ott kezdték el. Ha vlk hasonló cipőben jár(t), kérem segítsen merre induljak el, mert a MEP-nél nem túl készségesek ezügyben.
2008. júl. 31. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha itthon maradsz és nincs munkahelyed, akkor csak gyest kapsz, meg amik még alanyi jogon járnak. Kint kaphattál volna mindent, mert ott volt a munkahelyed. Miért nem igényelheted onnan?Én németben vagyok, nem dolgoztam a 20.héttől, igaz nem mentem haza, mert a férjem is itt dolgozik, de ha hazamentem volna, akkor is innen kapnék mindent, mivel itt van a munkahelyem, meg biztosításom meg minden. Otthon már a tb-m sem érvényes...neked igen?
2008. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen szituban. 20éves vagyok és csak gyest kaptam. De itthon a tb után vagy 2hónapig szaladgáltam,mire szociális okok miatt megkaptam az ingyenest!
2008. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!