Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha folyamatosan...

Mit tehetek ha folyamatosan megaláznak a babával? Pl rá fújják a füstöt, azzal, hogy csak megnézi a babát, stb. más is tapasztal ilyeneket?

Figyelt kérdés
látják, hogy viszem fel a lépcsőn a kocsival a gyereket, majd meg szakadok és nem mennek arrébb, hogy elférjek, a lakásom elé a folyosóra kiteszik a szemetet, hogy azt kerülgessem mikor jövök ki.
2014. jún. 18. 15:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyen kell laknod. Nem is írok mást, mert "ne szólj szám, nem fáj fejem"
2014. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Áldozat típusnak tűnsz. Én ilyet soha nem tapasztaltam, tény, hogy ha valamire szükségem volt, akkor kinyitottam a számat és udvariasan, de kértem. Helyet, segítséget. MINDIG kaptam.
2014. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát nyisd ki a szád! Nem erélyeskedni kell, meg a áttolni a babakocsit a lábán, mint ahogy itt egy nagyon okos írta, hanem normálisan megkérni, h ne fújja a füstöt a babára. Helyet is lehet kérni a buszon udvariasan. Megmutatom: "Elnézést, átadná nekem a helyét, le szeretnék, ülni. Köszönöm szépen!"

Nem lesz olyan, aki az udvarias kérésre nemet mond majd.


Nem csak ácsorogni kell a kedves kismamának és várni, h majd mindenki megváltozzon, h a világ is kiforduljon a sarkából, mert ő terhes/szült. Neked kell alkalmazkodnod a többihez, nem a millió embernek hozzád. Írtad, h rossz körnéyken laksz. Ott az emberek olyanok, amilyenek, nem most fognak megváltozni a kedvedért. Ha nem tetszik., költözzetek elegánsabb körnéykre. Ha nem teheted meg, kénytelen leszel elfogadni, h nekik mások a szokásaik, náluk nem probléma a gyerek mellett cigizni. Ha ez nem tetszik, szólni kell, nem végignézni az esetet, és utána a gyk-en panaszkodni.

2014. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!