Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aranyér műtéte volt már...

Aranyér műtéte volt már valakinek, vagy szerintetek ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

amúgy is volt már aranyerem, de 2 szülés után durván kijött. kezeltem, elmult, újra kijött. 2,5 éve szültem. minden nagyvécé után kijön de 1-2 óra múlva vissza húzódik. na most megnyúlt a bőr és ott van kint. igy nem fáj, nincs begyulladva, de tangát nem tudok felvenni mert irritál. voltam a nőgyógyásznál mutattam neki, azt mondta kenjem meg használjak kúpot és rendbe jön. de szerintem ez már nemfog hisz az a bőr már kinyúlt.

volt valaki így? vagy kihez kell forduljak ezzel?

esetleg van aki műtét után van? nem jött elő többet? ha esetleg szeretnék még gyereket utána műtessem meg?



2014. jún. 18. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel küzdök, detralexet kell rá szedni, borsos az ára de használ. Emellett kúp+kenőcs, nálam a sperti vált be. Ha ezek után sem használ, akkor proktológust kell felkeresni, ő megmondja, hogy kezelhető vagy műteni kell e.
2014. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Proktológus.

Van a belső, ami kijön nagy wc-nél.

Na azt ambulánsan, bemész, valami szerkezettel legyűrűzi, s az mivel el van kötve, leszárad, s kiesik. Mész, érzéstelenít kenőccsel, meggyűrűz, s mehetsz haza. 5 perc az egész, nem fáj!


A külső, a megnyúlt bőrt azt műtéttel vágják le, ahhoz be kell feküdni a kórházba, 2 nap.


De a gyűrűzés után többet nem jön ki, nem fog fájni, akkor ha nem zavar a kinyúlt bőr, az maradhat!

2014. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A belső gyűrűs és a külső dudor is ambuláns, helyi érzéstelenítés után lézerrel leszedik. Kellemetlen de nem fáj.
2014. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tangáról csak annyit, hogy mostanában voltam bőrgyógyász/nemi gondozónál, és azt mondta, hogy tangát eleve nem kéne hordani.
2014. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is kuzdottem ezzel, es nekem az intimtorna segitett. Szakkepzett gyogytornaszhoz jarta. Bele tellett kb 2-3 honapba, de teljesen helyre jottem. En mutetet nem akartam, de ennek lelkk okai voltak, nem a mutettel volt problemam, en is sok jot hallottam rola. Ha meg is mutteted magad megelozesre akkor is jo lenne ez a torna.
2014. jún. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!