Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes leszek a szülinapomon...

15 hetes leszek a szülinapomon a 3. gyerekünkkel. Megyünk 4D uh-ra. Mondták már meg valakinek ilyenkor a nemét?

Figyelt kérdés
első kisfiunkkal 18 hetesen voltunk.második kisfiunkat a 18.héten tudtuk meg szintén de vele csak majd a 28.héten mentünk 4D uh-ra.de most nagyon kíváncsiak vagyunk a nemére.csak kíváncsi vagyok kinek mondták meg ekkor??
2014. márc. 1. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha minőségi a gép és jó a szakember, akkor már 12. héten megmondják. Érdemes magánrendelőbe menni, sztk-s gépek általában elavultak, azért se látják még.
2014. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lcs ***** válasza:
nekem 12.héten (istenhegyin) mondtak fiút, az is lett :)
2014. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12. Hetben maganklinikan de nem 4D ben neztek.99%ra mondtak hogy fiu..tenyleg fiu lett.
2014. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3d mondták meg 14 hetesen hogy fiu, az is lett. Ha kislány akkor még nem biztos hogy meg tudják nondani :)
2014. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
magándokihoz járunk,mindhárom terhességemnél ugyanoda.a dokim nem mondja a nemét csak a 18.hetin.na ezért megyek egy másik jó doki magánjába és ott majd megtudjuk.köszi a válaszokat!!
2014. márc. 1. 23:09
 6/6 anonim ***** válasza:
14 héten voltam, azt mondta hogy kislány lesz. Az lett :)
2014. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!