Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ctg kérdés! Ha valakinek a...

Ctg kérdés! Ha valakinek a ctg-n 60-70-es fájásokat mér a gép, akkor szülésnél mekkora lesz a fájás? Ilyenkor sok idő még a szülésig? Nagyon lennt van már a hasam, és egész napos haskeményedéseim vannak.37+2hkm

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is mért a gép 70-80 as fájásokat,de akkor aztokat nem is éreztem,a szülésnél 100 as fájás a max amit mér a gép,de az viszont nagyon brutális volt!
2012. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És mikor neked 70-80-as fájásokat mért a gép, utána mennyi időre szültél? Vagy végig vitted?
2012. ápr. 18. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen végig,sőt ráhúztam 1 hetet!41.hétre született a kisfiam!
2012. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38+5 vagyok. Hétfőn 60-95ös fájásom volt.. :D :P semmi azóta sem :D :P mármint ami a baba kijövetelét illeti folyamatosan görcsölgetek, millió jósló. Legritkábban óránként kettő van :D megírom majd h mikor szültem meg ha nem felejtem el addig :D :P
2012. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!