Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányomnak saját kezűleg...

Megmondalak kérdése:

Kislányomnak saját kezűleg szeretnék babaházat csinálni. A terv már meg van, amiben egy lift is szerepel, de ol nem találok hozzá szerkezetet. Van ötletetek, hogy hol tudnék venni, vagy hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

tök egyszerű szerkezet is lehet.

középen "lyukas" a ház, kis dobozt teszel a lyukba aminek a tetejére madzagot kötsz. azzal tudja felhúzni a liftet. a ház tetejére meg fogantyút teszel, ahhoz kötöd a madzagot, hogy ne gubancolódjon :)


vagy csigára kötöd, akkor azzal is fel lehet tekerni a liftet

2014. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a csigás megoldásra szavaznék. Ha elkészült a babaház, tennél fel képet kérlek? Mindig is imádtam a babaházakat :)
2014. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben ismerősöktől is kaptam tanácsot és a befutó a fregoli csiga lett. Igen, ha kész lesz küldök képet! :-)
2014. jún. 25. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!