Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akar enni az egyévesem?

Nem akar enni az egyévesem?

Figyelt kérdés

mai menü:reggeli tápszer,tízórai 1 joghurt,délbe 2 kanálka főzelék,most 1 joghurt mivel nem akarja megenni a főzit.eddig semmi baj nem volt az étvágyával,semmilyen főzit nem fogadott ma el.nem lesz ebből semmi gond?

Ja nasit nem kap csak akkor ha rendesen evett szóval ez sem lehet ok


2014. jún. 23. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából én sem eszek nap mint ugyanúgy és ugyanannyit, nem is esik minden nap jól mondjuk a főzelék.

Szerintem semmi baja nem lesz ettől.

Főleg úgy, hogy azért eszik, tehát éhen sem fog halni.

2014. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém sem eszik hetek óta, csak tápszer, gyümölcs, egy kis üres tészta, rizs vagy ropi, de ezekből is csak pár falat. Ha jól emlékszem a nagyobb is ezt csinálta hónapokig mégis megmaradt, úgyhogy most nem aggódom:-) Majd belejönnek. ha körülnézel itt a gyakorin rengeteg ilyen kérdéssel fogsz találkozni, a tesóm gyerekei sem ettek ebben a korban, szerintem ez nagyon sokuknál előjön. Én úgy gondolom, hogy nem szabad feladni a kínálgatást és egyszer majdcsak elkezdenek enni. Gyerek még éhen nem halt ott, ahol volt mit enni:-)
2014. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
adtam neki tápszert megevett 90 ml-t.rengeteget iszik így gondoltam összekötöm a kellemeset a hasznossal.legalább most tudom hogy van a pocijába :) talán egy jó nagy séta után megéhezik :)
2014. jún. 23. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!