Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » S. O. S. Nem kértünk ügyeletes...

S. O. S. Nem kértünk ügyeletes bölcsit, de most mégis szükségünk lenne rá. Beveszik így is a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Lebetegedett a nagymama, aki köv. hét keddig lett volna a fiaimmal. Van rá esély, hogy beadhatom őket így is, hogy nem iratkoztunk fel papíron? Valaki volt már így?
2014. jún. 23. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Holnap menjetek be és kérdezzétek meg mikortól mehetne, biztos lehet, de ne úgy, hoyg reggel beállítotok oda a gyerekekkel.
2014. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, holnap még én leszek velük, arra gondoltam, hogy reggel korán felhívom őket, úgyis minden reggel 9-ig lehet a kaját is lemondani, így ha korán telefonálok, akkor szerdára már igényelhetnék étkezést is...Remélem sikerül!

Csak nem tudom lehet-.e ilyet...

2014. jún. 23. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs teltház biztos megoldható.
2014. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudjuk megmondani.

nálunk múlthét csütörtökön volt ebédfizetés az ügyeletre (2 hét múlva kezdődik). úgy néz ki sikerült megoldani, de azért megkérdeztem, ha gond van, lehet vinni mégis?

azt mondta kaját nem tudnak biztosítani, hacsak nem valaki mégse viszi, így bent marad 1 adag étel...

de el tudom képzelni, hogy máshol meg nem ennyire előre adják le a rendeléseket

2014. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Itt Utólag kell fizetni az ügyeletet, de ma kiderül....

2014. jún. 24. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!