Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad azt, hogy gyermeket...

Megbántad azt, hogy gyermeket vállaltál?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok véleményét várom, akiknek a gyermeke már túl van a kamaszkoron. De mások véleményére is kíváncsi vagyok.
2014. jún. 24. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem divat bevallani, még ha így van sem.

Saját tapasztalat egyébként nincs és a környezetemben sem tudok ilyenről.

2014. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem! :) És egyet sem ismerek én se, aki megbánta volna...
2014. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de ismerek ilyet. Bevallotta nekem. Még csak 1 hónapja volt együtt a párjával és teherbe is esett. (felelőtlenség) . A terhessége alatt semmit nem mondott róla , csak mikor megszült pár hétre rá mesélte hogy a párjához meg a gyerekhez sem úgy áll ahogy kellene. Azt mondta korai volt még (sztem is) és megbánta a gyereket.

Most már minden ok . Ez kb 2 hónapja volt.

2014. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Anyagi szempontból is kérdezem, nem csak érzelmileg.
2014. jún. 24. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Én úgy mondanám, ha láttam volna előre a jövőt, akkor biztos nem szülök még pár évig, mert most nagyon rossz nekem egyedül, pénz nélkül :(

De mivel nem tudjuk, mit hoz a holnap, így késő bánat.

Ha előre tudom, hogy mi fog történni szülés után, akkor nem vállalom a lányom, de így már nincs mit tenni.

2014. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem! Nem is változtatnék semmin, pedig 18évesen szültem a lányomat! A legjobb döntés volt!
2014. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Minden megváltozott és fáradt vagyok, de mindent megér a kislányunk, aki 4 éves :-). Későn szültem, 33 évesen, ezt bánom, korábban kellett volna, mert valószínű egyke marad.
2014. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33 évesen nem vagy elkésve, több sokgyerekes ismerősöm van,aki ilyenkor még az elsőt sem szülte meg, mégis több gyereke lett végül
2017. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!