Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az anyagiakon egyáltalán...

Ha az anyagiakon egyáltalán nem múlna, hány gyermeket vállalnál be?

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek, aki szívesen lenne akár extra nagycsaládos, ha a pénzen nem kellene aggódni? Vagy nem csak az anyagiak miatt kevés a nagycsalád, hanem egyéb okokból sem mernek/akarnak többször szülni a a mai világban a nők? Mik ezek az egyéb okok?
2014. jún. 13. 18:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
NÁlam csak anyagi akadály van, ha nem lenne gyereket vállalnék.
2014. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Mi anyagilag 4-6 gyereket bevállalhattunk volna, de sajnos sokáig tartott teherbe esnem, így csak 1 lett, mert kiöregedtem.
2014. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk leginkább a pénz az akadály, másodsorban a korunk. Ha tehetném, addig szülnék, amíg bírnám, kb. 6-7 gyerekem lenne szerintem! :) Max. akkor hagynám abba, ha úgy érezném, hogy már nem tudok velük eleget foglalkozni. Nyilván lenne szakács és bejárónő, hogy én csak a gyerekneveléssel foglalkozhassak! :)
2014. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Hármat szeretnék. Remélem, nem változik rossz irányban a mostani helyzetünk, mert ez lehetővé tenné. Jó helyre születne, és nem csak anyagi szempontból. Az első nemsokára érkezik. :)
2014. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Bocsánat, 4. voltam. Páromnak van már egy fia, úgyhogy ő plusz 1 fő, így már tényleg nagycsalád lennénk.
2014. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha az anyagiak nem lennének, akkor 7-8 körül lenne a szám, de mivel sajnos figyelni kell, így a kettő max három.
2014. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Addig szülnék míg kislány nem lesz..

2 fiam van...

2014. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Akkor se többet 3nál,sőt egyre jobban úgy érezzük nekünk csak kettő való,egyelőre egy van de néha felér 3mal.Nem vagyok tyúkanyó típus úgy gondolom 3-4 gyerek után már nem igazán lenne idő magamra,nem igazán tudnék dolgozni,és engem nem elégít ki csak a gyereknevelés.Különbözőek vagyunk.
2014. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem lenne anyagi akadálya akkor 4-et vállalnék! :)
2014. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

2, se több, se kevesebb,

Nekünk ennyi "pont elég". Nem vagyunk a hatalmas és nagy család hívei.

2014. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!