Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a tudatosan gyerektelenek ellenségüknek tekintik a gyermeket vállaló szülőket?

Figyelt kérdés
Nem vitát szítanék, csak a jelenség magyarázata érdekelne.
2014. máj. 29. 19:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a hulyeseget honnan szedted?
2014. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%

Hogy érted, hogy ellenségüknek tekintik? Én 27 vagyok, most fejezem be a PhD-mat, jelenleg nincs kapcsolatom, nem vagyok benne biztos, hogy szeretnék gyereket.


De mit értesz ellenségkép alatt? Én pl. nem szeretem a villamoson üvöltő gyerekeket, és fintorgok is a jelenségre. Vagy ha nem tudok haladni két babakocsis csajtól a járdán, ki kell mennem az úttestre, ha én normál tempóban akarok menni.


Vagy hogy érted?

2014. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Bocs, természetesen nem mindenki.

Volt itt ma egy vita, ami eltért a tárgytól, és abba fulladt, hogy a gyereket nem akarók nekiestek a gyereket vállalóknak, többek között úgy, hogy egy válaszadó a "nemi szőrzetre tapadt sz@rcsimbóknak" titulálta a gyermeket.


Máskor a babakocsit tolókat, ill. ezzel buszra szálló anyukákat hordták le, amiért sok helyet foglalnak a buszon, és a gyerekeik adott esetben nyafognak. Ez a topic is vadul eldurvult, az anyukákat hájas, kócos, zsíros hajú, tönkrement párkapcsolatban élő buldózereknek titulálták.


Értetlenül állok a jelenség előtt.

2014. máj. 29. 19:52
 4/31 anonim ***** válasza:
65%

Nekem van gyerekem, de én is utálom amikor 2-3 anyuka babakocsival és/vagy motorozó-bicikliző gyerekkel az egész járdát elfoglalják.

Szintén nem szeretem a villamoson rugdosó, futkosó gyerekeket (vagyis inkább a szüleiket).

2014. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Ez az idezet abbol a kerdesbol valo, ahol a kerdezo arra volt kivancsi, hogy ha eskuvore meghivnank a gyerekeid nelkul, elmennel e. Senkinek nem a gyermekvallalassal volt problemaja, hanem azokkal a szulokkel, akik mint egy otodik vegtagkent tekintenek a gyerekre, aki nelkul letezni se lehet, mindenhova hurcolni kell, akkor is, ha ez a gyereknek, vagy a kornyezetenek nem jo. Szo nem volt arrol, hogy a valaszadok nem akarnak gyereket vallalni.
2014. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
58%
Amugy en is agyverzest tudok kapni a buszra babakocsival felszallo anyukatol. Plane, amikor 2 megallot utazik, ami vagy 20 perc seta a gyerekkel. A tavolsagi buszozast meg csak-csak megertem, bar ott meg felmerul a kerdes, hogy miert nem vesz egy esernyo babakocsit....
2014. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Az esernyő kocsiban csak ülni tudó baba utaztatható, kisebb nem. Ezen az alapon akkor rugdossuk le a buszról a tolikocsis, piacról jövő néniket is. Vagy azokat, akik 100 kiló fölött vannak. Meg az iskolatáskás gyerekeket.

Nem intolerancia ez?


Én általában tapasztalom az ellenérzést, nem csak az utazás kapcsán.

2014. máj. 29. 20:13
 8/31 anonim ***** válasza:
52%
Nekem van gyerekem,de ma mikor fizettem a pénztárnál és torkaszakadtából üvöltött egy gyerek a fülembe,mert nem kapta meg anyjától amit akart kb 2 éves volt,még a fülem is befogtam annyira idegesített,és elég sokkba telt mire anyuka végre arrébb vitte.Én nem tartok senkit ellenségnek de bizony nagyon tudom rühellni az anyukák és gyerekeik egy bizonyos fajtáját,pedig nekem is van gyerekem.Ez annyira ember függő,mert bizony az is lehet idegesítő,zavaró vagy idiótán viselkedő akinek nincs gyereke,én sose azt nézem anyuka vagy sem.
2014. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%

"Az esernyő kocsiban csak ülni tudó baba utaztatható, kisebb nem. Ezen az alapon akkor rugdossuk le a buszról a tolikocsis, piacról jövő néniket is. Vagy azokat, akik 100 kiló fölött vannak. Meg az iskolatáskás gyerekeket."


Kérdező, ezeket is ugyanúgy utáljuk, mint az üvöltő gyerekeket:D Nem csak egy embertípust lehet utálni a tömegközlekedésben. A banyatankos néniket is gyűlöli mindenki a buszon, meg a gyerekeket, akik nem veszik le a táskát.

2014. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%
melyik volt az a kérdés?
2014. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!