Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sos! A lányom ma kapott egy...

Sos! A lányom ma kapott egy értesítő levelet most akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
25 órát igazolatlanul hiányzott... elhasználtuk a szülőiket. Osztály főnök nem volt hajlandó leigazolni a továbbiakat ... Megkapta a bizonyítványt mi szerint Tizenegyedik osztályba léphet ...ˇHa a tanuló teljesítménye mulasztásai miatt nem értékelhető akkor a nevelőtestület osztályozóvizsgára kötelezheti... A nevelőtestület az osztályozóvizsga letételét megtagadhatja amennyiben a tanuló hiányzása meghaladták a 20 óraszámot? ezt hogyan értelmezzem??

2014. jún. 25. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Úgy hogy nagyon jó fejek voltak a tanárok és átrugdosták úgy is hogy kivághatták volna a suliból.


"Osztály főnök nem volt hajlandó leigazolni a továbbiakat .."


Még jó, hogy nem hajlandó asszisztálni a te gyereked lógásait.

2014. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat hiányzott, akkor nem tudják osztályozni ezáltal osztályozó vizsgát tetethetnek vele. Viszont ezt sem kötelességük, ha a maximális 20 órát meghaladja. Ergo visszamarasztalhatják. Ha a tietekben az áll, hogy tovább mehet akkor ez csak figyelmeztetés volt.
2014. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ott volt az igazolás .. csak ugye a nem volt több szülői
2014. jún. 25. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
6%

Semmit nem jelent. Így is tudták értékelni a teljesítményét, és átengedték. A 20 óraszám fölötti hiányzás akkor lenne releváns, ha nem tudták volna őr értékelni, pl ha bukásra áll valamiből, és sok a hiányzása, akkor mondhatják azt a tanárok, hogy nem engedik osztályozó vizsgára. De ez nálatok nem így van.

Én 12 éve érettségiztem, 4.ben sikerült 36órát igazolatlanul hiányoznom, de semmi gond nem volt belőle, mivel nem álltam bukásra semmiből. Csak fel volt tüntetve ennyi.

2014. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

De milyen igazolás volt, amikor egy szülő csak 3 különálló napot igazolhat.

Ez most olyan, hogy pénz helyett sem fizethetsz rajzolt pénzel.

2014. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
ezt én sem értem ha tudod hogy csak 3 napot igazolhatsz, hogy akartál többet? ha beteg menjen orvoshoz és ő igazolja... ha meg csak megengedted neki, hogy otthon maradjon akkor meg ne csodálkozz...
2014. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Az igazolatlan ora es az igazolatlan nap nem ugyanaz, ne essetek mar tevedesbe. Eleve egy nap bent vannak reggel 8 tol delutan negyig, a nekik 8 tanitasi ora. Tehat az 24 tanora 3 napra. tehat a gyerek mondjuk meg 3 napot hianyzott, akkor mar meg is van 24 igazolatlan ora. Lehet, hogy pl kulfoldre utaztak, a szulo kert engedelyt az igazgatotol, az meg utolag meggondolta magat....
2014. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!