Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Külföldi nyaralás 1 éves...

Külföldi nyaralás 1 éves babával. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már jojózik a szemem annyi szállást végignéztem a neten, de még nem találtam meg azt a szállást ami megfelelne, ezért a Ti véleményetekre lennék kíváncsi. Olyan szálláshelyek érdekelnének, ahol Ti már voltatok, és bevált. Nincsenek nagy igényeink. Ami fontos lenne, hogy a tenger közel legyen a szálláshoz, és gyerekbarát legyen. Minden ország érdekel. Várom a linkeket. Köszönöm.

2014. jún. 25. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat szerintem barmelyik apartman jo szinte barhol. A lenyeg: vigyel utazoagyat es kiskadat. Igy az alvasa megoldhato barhol es a firdetes se okozhat gondot. Inkabb ti zavrhattok mas nyarlokat (jo ertelembem ertsd, m int benneteket mas), ezert erdekes olyan aparmant, bungalot kerni ahol ti vagytok egyedul vagy szelso, sarki helyn van stb.

En kempinget javasolnek horvat tengerpatokon ott bungalot lehet berelni.

Konkretan mi 9 honapos gyermekunkkel Krk szigeten voltunk a

Jezevac kempingben. Nagy satorral (amiben fol lehet allni), de ott vannak kis bungalok is.A kemping kozos furdoblokkjai kozul indegyikben van pelenkazo es

2014. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olaszország, Bibione és Jesoló. Közel van a magyar határhoz, és egész jó áron vannak szobák a szállodákban, bababarát szállások is vannak szép számmal.

A tenger 300 méteren belül van.

2014. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az egikben kifejezetten kisgyerkeseknek beepitett kiskad es hozza zuhanyzosra is allithato csaptelep (marmit zuhanyzo fej es a csove).

Persze esos huvos idoben nem.idealis egy kemping.

Ennek a kempingnek gyakorlatilag a teljes terulete a parton van es a varoskozpont pedig kb. 10-15 perc seta a kikoto mellett.

De sok apartman is van igaz azok nem kozvetlenul aparton.

2014. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi Olaszországba,Jesolóba megyünk szintén 1 évessel,apartmanba,amihez saját strandrész tartozik,babaágyat adnak.
2014. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: [link]
2014. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!