Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan naptej/napvédő ami...

Van olyan naptej/napvédő ami nincs tele mindenféle káros anyaggal és mégsem olyan drága (tehát mondjuk 2000ft körül mozog)?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
DM-es Sundance. Én a Spar sajátmárkás Junior 50+-os naptejet vettem, SunKiss. Teljesen jók szerintem.
2014. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
összetevők alapján mondod?vagy csak "szimplán" hatásos,nem ég le a gyereked?
2014. jún. 27. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Dm-es lesz hasonló árban.Fehér dobozos az mindenféle mentes vagy van a másik márkájuk az Alverde.Csak az drágábbb,amúgy 2 ezer körül van a Sundance.Kuponokkal még olcsóbb.
2014. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a fehér dobozos az a saját márkás??amúgy én is az alverdéset néztem még,max kisebb kiszerelést veszek,tavaly se fogyott el olyan nagyon sok...
2014. jún. 27. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Ami teljesen természetes napvédő anyag, az a tiszta kakaóvaj. Igaz, hogy az csak kb 5-6 faktoros naptejnek felel meg, viszont tuti hogy nem tartalmaz mindenféle vegyszert.

Abban ne bízz, hogy olcsón kapsz jó cuccot: ha minőségi, biztonságos kencét keresel, akkor az pénzbe kerül. Itt van pl pár 2500 Ft-tól: [link]


Mi nem használunk semmit, az is igaz, hogy amint tavasszal kijött a jó idő, már mentünk is ki az udvarra, egész nap kint vagyunk (2 és 4 évesek a gyerekek), így nem égtek még le.

2014. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A tiszta kakaóvajnak nincs komoly napvédő hatása.Nagyon jó bőrápoló,de leégés ellen nem véd.

Én is dm-est vettem,de a babylove márkájút,50 faktoros,1800 Ft körül volt 150ml.

2014. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!még utána nézek jobban az összetevőknek,de szerintem mi is maradunk a dm-esnél,máshol is azt olvastam,hogy jó.

Amúgy én is szoktattattam őket a naphoz,nincsenek leégve,meg igyekszem belülről is erősíteni,úgy tudom pl a répa kimondottan jó ebben az időben!

2014. jún. 27. 15:43
 8/8 A kérdező kommentje:

végülis sima alverde-t vettem,30 faktoros,75 ml, nincs benne szintetikus illatanyag,színezék,tartósítószer,ásványi olaj,szilikon,parabén és állati eredetű összetevő.

1500 ft volt

csak gondoltam leírom ha valakit még érdekelne a kérdés:)

2014. jún. 27. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!