Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A játszótéri koszt mivel...

A játszótéri koszt mivel mosod le a kisgyerekedről? Naptej+sár+izzadság+por kombó

Figyelt kérdés
gyerekem két éves, és a nekik való fürdetővel nagyon nehezen jön le a kosz, rólam is csak szappannal,amit ugye ilyen kicsiknek nem ajánlott...

2014. jún. 15. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Eszembe se jutott még, hogy ez probléma lehet :))

DM-es fürdetőt használok már hónapok óta, este azzal fürdik a lányom, a délelőtti séta után meg sima folyékony szappannal mosom meg a kezeit.

2014. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Én gyerekem is két éves, iga elmúlt két hónappal, de már régóta Gabi fürdetőt használunk.
2014. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Első, jó neked, hogy csak kezet kell mosnod neki. Nekem fiam van két éves két hónapos, és a nagy melegben csupa homok és ragad az izzadságtól. A délelőtti játszótér után rakom a kádba és a ruháit a szennyesbe. KiugráljA MAGÁT REndesen a játszón és ragad a kosztól.
2014. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

MIért nem használhatsz neki szappant? Nem értem. Sima baba szappant lehet használni. De nálunk a sima baba fürdetőkkel is lejön minden ilyen kosz. Bölcsődében is folyékony szappant használnak meg sima szappant. Annyit kértek h baba márkájú legyen, és ennyi.

16 hónapos a lányom de rajta is van olyan dzsuva h öröm sikálni. :) De még gondot nem okozott semmi h ne tudnám lemosni. Megleptél a kérdéseddel.

2014. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

A sima tescós zöld folyékony szappant használjuk, sose volt ilyen gond.

Fürdésnál mannaszappant, az is simán levisz mindent.

2014. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj,de ilyet még nem hallottam,hogy nem lehet szappannal mosni a kezüket. Mi is sokat vagyunk az udvaron,homokozik is. Ha bejövünk sima folyékony szappannal mos kezet.Fekete lé jön le a kezéről olyan szépen levisz mindent. Soha nem volt még probléma belőle.
2014. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a kérdező nem a kezét nem mossa szappannal, hanem a testét! :) Az én kicsim még nincs 2 éves, a kezét én is szappannal mosom, fürdésnél Gabi tusfürdőt használok. Mivel szeret pancsolni, így eleve ázik is a vízben, plusz a tusfürdő, minden kosz lejön simán. :)
2014. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nem csak a keze kkoszos,hanem az egész gyerek:)

amúgy magamra babaszappant (kék-fehér pottyos) hasznalok, de akkor majd a kicsit is azzal 'sikalom' patyolatra.

2014. jún. 15. 22:02
 9/14 gabszem ***** válasza:
76%
a játszotéri csapnál nagyjábol lecsapatom kezéről lábárol ,arcárol a homokot. otthon kézmosás, aztán az esti fürdésnél lejön a többi. semmi extra. 2 év 4 hos.
2014. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

nem a pöttyös baba szappant hanem a krémszappant (mandulás) használom, az nem szárítja a bőrt.

(egyébként olcsóbb is mint a pöttyös)

régebben gabit, azzal is lejött a mocsok :D

2014. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!