Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtagadhatom az indokolatlan...

Megtagadhatom az indokolatlan indítást és befektetést?

Figyelt kérdés
Túlhordásban vagyok, de minden rendben van a babával. A dokim 3 napig továbbképzésen lesz. Ha be akar fektetni vagy meg akarja indítani emiatt a szülést megtagadhatom ??
2014. jún. 29. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
miért ne tagadhatnád meg? Nincs kényszergyógykezelés,ha nem akarsz,a kórházba sem kell menned soha többet.
2014. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod hogy emiatt megindítanà? Ha nem bízol benne akkor miért nàla szülsz?
2014. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez kicsit bonyolult, soká kerültem hozzá, nem is igazán voltam vele megelégedve, nem nem akartam már ugrálni. Azzal nincs bajom, ha nála szülök, de azzal igen, ha be akar fektetni. Egyrészt fóbiám van mindentől, ami nem otthon van, másrészt van egy nagyobb fiam akivel szinte egyedül vagyok. Elég erős érzésem van, hogy ilyen tervei vannak, mert már tegnap is pedzegette a befektetést, de mondtam neki, hogy szó sem lehet róla. Azt mondta akkor menjek hétfő reggel. Péntekre voltam kiírva.
2014. jún. 29. 22:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg, de semmi nem garantalja, hogy ket perc mulva nem lesz gond.

Legtobbszor nem kenyelembol inditjak el tulhordasnal, hanem azert, mert tobb ok befolyasolhagja az egeszseges utod szuleteset.

Pl.magzatviz koszos lesz.


Befekteteskor naponta vizsgalnak tobbszor is. Ha eletmento mutet kell, akkor tudnak vinni azonnal a mutobe.


Ket gyerekem van, ket s.csaszarom volt. Senkinek nem kivanom.

Az elsonel volt dokim, 40+5 napra szuletett, mert kiirt elott ket nappal a korhaz vezetosege nem engedelyezte a csaszart. Egyertelmu volt, hogy nem jon ki magatol. Ha megtenne, akkor se sikerulne megszulnom.

Vegul gyengult a szivverese, magzatvizem nem volt es a mehlepeny mar elkezdett levalni! Elotte mar 2 napja mondtam, hogy nincs vmi rendbe..ritka rosszul voltam. A dokim nem tudott mit csinalni, nem engedelyeztek a csaszart. Vegul en majdnem belehaltam a szulesbe, a lanyomrol nem is beszelve, ha az orvosom nem tol be sajat felelossegere a mutobe.


Masodik lanyom 42.hetre szuletett. SZTK-s orvoshoz jartam, aki 9 honap alatt evyszer sem talalta el, hovy mikor szulok.

A korhazba jartam uh-ra, sztk-ba terhesgondozasra.

Lenyeg a lenyeg: ha nem kezdodnek el a fajasok, akkor a lanyom meghalt volna.

Mivel az sztk-s orvos allandoan leorditott, hogy o tudja, mikor szulok, igy en a 40.hetnel voltam szerinte. Gyakorlatilag a 42.-be, a lanyom eletveszelyes allapotban.

Az ugyeletes doki nem hitt a szemenek, amikor uh-t csinalt. Kiderult, hogy mar egy hete 3-as volt a mehlepeny, ami eleg nagy prolema es az sztk-s doki ezt eszre se vette.

Azonnal tolt a mutobe. Altatassal vettek ki a lanyom.


Ismerosomnek pedig az ugyeleten nem vettek esze 7. alkalomra sem, hogy nincs mar magzatvize.. A doki a 36.heten beakarta fektetni, de a nagyobbik miatt nem fekudt be. 37.heten s.csaszart csinaltak, de szules utan meghalt a pici. ;(

2014. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tesz jót a babának ha túl hordod,baja is lehet...
2014. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés. Az első fiamat is túlhordtam, mivel nem 28 naposak a ciklusaim hanem 35. Ha probléma van, indítson, de engem az érdekel, ha csak a pénztárcája miatt akar indítani vagy befektetni? Tudom, hogy 1-2 napon belül magától is beindul.
2014. jún. 29. 22:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Jön a hidegfront holnap,szerintem az majd kicsalogatja,de egyébként simán megtagadhatod.
2014. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
biztos meg lehet tagadni, de én nem tenném. ne kockáztass.
2014. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Természetesen megtagadhatod, minden jogod megvan hozzá. Az más kérdés, hogy - mint egyes előző "válaszadók"- esélye van, a dokid megpróbál megijeszteni, meg zsarol, hogy "baja lehet a babának".


De nincs joga kötelezni a befekvésre, vagy az indításra.

2014. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

én akár egész terhesség alatt is bent lennék...!!!


nehéz döntés...

2014. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!