Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fordító, szakfordító anyukák,...

Fordító, szakfordító anyukák, apukák, tudtok gyerek (ek) mellett otthonról dolgozni?

Figyelt kérdés

Mennyire tudtok fordítani otthon?

Legálisan vagy szürkés színben teszitek ezt?

Megéri ilyesmibe belevágni, ha még nem vagyok fordító, csak gondolkodom rajta, mint otthoni munkalehetőségen?

Átlagosan mennyi a havi bevétel? (Senki tárcájában nem akarok turkálni, a sajátom tervezgetném :)


2014. júl. 1. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Èn nem fordító vagyok, de otthonról dolgozom.


Keveset tudok dolgozni.

A lányaim 2-3,5 évesek, és csak délelötti hely van a bölcsiben oviban. (most szeptembertöl a nagy kapott 3 délutánni helyet, de a kicsinek olyan sokba kerülne a délutánni hely, hogy nem érné meg)


Reggel a gyerekek ovodába elvitele 40 perc. 8-kor kezdem el a cipöket feladni, és mire az autóba eljutunk, majd a bölcsi onnan az óviba és onnan haza kb 8:45-9 óra. Ekkor gyorsan elpakolom a reggeli maradékait, és indulok le a mühelyembe. 11-ig dolgozom aztán gyorsan össze ütök valamit fözni, és 11:40-kor indulnom kell a gyerekekért, mert a kicsiért 12-kor legkésöbb ott kell lennem, és praktikusabb a nagyot elöször felvenni, mert 12-kor a kicsi már nagyon álmos.

Délután max az 1 órás alvás idö alatt csinálok ezt azt, de sokmindenbe nem tudok bele kezdeni. Délután meg programok, és valamivel le kell foglalnom öket. Aztán este megint lejutok a mühelybe.


Közben vannak napok amikor takarítanom is kell.


Szóval kb heti 4 nap van amikor 2 órát tudok dolgozni.


Mivel férjem jól keres, és ez a hobbim is, így megéri. Külföldön élünk, itt az adózás, biztosítás meg van oldva, így tudom hívtalaosan csinálni és nincsen ráfizetés.

2014. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalataid! :) Melyik országban éltek?
2014. júl. 1. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Németország


Szerintem szellemi munka még nehezebb lenne, mert rá is kell hangolódni... plussz ha van megrendeléses határidö nyomás és a gyerek lázasan ordít, hogy csak anya ölében hajlandó lenni(hiába kapcsolom be az összes mesét, van cumi, és minden ami kell), és ez napokig megy, míg végre meggyógyul és a nagy kezd bele... Na vannak ilyen hetek is.

Èn februárban indítottam a vállalkozásomat és két hét munka után 3!!!!! hétig volt itthon mindenki, a férjem is, és én (aki soha elötte) is 40 fokos lázzal közdöttem.

2014. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj, ilyen helyzetekbe még bele sem gondoltam. Na igen... ez kemény dió.
2014. júl. 1. 14:16
 5/6 Nitókrisz ***** válasza:
Negy eves hiperaktiv kisfiu mellett sehogy :( Pedig lenne mit forditanom, de kivarom amig oviba megy.
2014. júl. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Éjjel 3:30-kor írtál? Tyűha... sajnálom! Talán ovikezdéskor könnyebb lesz! Szorítok, hogy így legyen! Köszi, hogy írtál!
2014. júl. 8. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!