Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újdonsült kismamák, ti tudtok...

Újdonsült kismamák, ti tudtok a gyerek mellett lazítani?

Figyelt kérdés
Babám 5 hós, de még mindig nem tudom elengedni magam. Lesem minden rezdülését. Ha apukára hagyom, mert pl vásárolni megyek 1-2 órára, akkor is folyton otthon az agyam. Társaságban sem tudok felszabadultan viselkedni, beszélgetni, a fél szemem, fülem a gyereken. Minden anya ilyen, vagy én vagyok túl feszkós típus? Fog ez változni?
2014. jún. 5. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy hónapos a miénk. Az apjára teljes nyugalommal ráhagyom, mert tudom, hogy a legjobb kezekben van. Társaságba még nem járok el (inkább ők jönnek).

De teljesen ki tudok kapcsolni, ha az apjával van. Ha olyan rokonnal van, akiben kevésbé bízok, akkor nekem is jobban oszlik a figyelmem.

2014. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te vagy túl feszkós. Nekem hat hónapos múlt a kisfiam,de ha apukára vagy a nagyszülőkre hagyom, tudom jó kezekben van. Persze gondolok rá,ha vásárolni vagyok vagy egyéb ügyet intézni,de jól esik picit elengedni magam. Sőt kétszer már este, miután elaludt barátnőkkel elmentem 1-2 órás vacsira és kimondottan jól esett velük tölteni az időt. Ha ketten vagyunk itthon, akkor is van hogy elvan a játszószőnyegen én meg rohangálok ezt azt csinálva a lakásban. Éjjel a légzésfigyelő ad számomra biztonságot.
2014. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Én simán elmentem bulizni, az apjával volt, nem aggódtam miatta.
2014. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8 hós múlt a kislányom.

Az első 1-2 hónapban én is így éreztem. Januárban volt a szülinapom, akkor volt majdnem 4 hós. Elmentem megünnepelni. 6,5 hós lehetett mikor megint elmentem este lazítani. Múlt héten mamánál "parkoltuk" le a babócát, így ketten elmentünk haverunk szülinapjára.


Szerintem kéne lazulnod...ha nem iss buli, de egy csajos est az tuti :-)

Amikor párom szabad, heti 2x van ilyen, akkor mindig barátnőzök/pihenek/kirándulunk/usziba megyek. Nekem ezekre szükségem van!

2014. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hós a babám (majdnem), én ki tudok kapcsolni agyilag, és vágyom is rá, de nálunk 5 percet se bír nélkülem jóformán, mert sír, ha nem vagyok ott, így csak akkor tudok kikapcsolni, ha sétál az apjával, vagy kettéválunk egy plázában és az apja viszi a babát, de olyan nincs, hogy otthon marad apával én meg elmegyek egy órára.
2014. jún. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 hós a fiam. Nekem sem ment eleinte, de most, hogy heti rendszerességgel van néhány órás külön programom, már megy. Egyszerűen muszáj volt, mert mindig 200%-on akarok teljesíteni, és teljesen kimerülök tőle. Így apukájával is lehet kettesben, és én is ki tudok kapcsolni. Javaslom a mozit, nekem az segített az elején. Beülsz, üvölt a hang, nagy a kép és teljesen elvonja a figyelmed. Egy két órás film után úgy jöttem ki onnan, mintha aludtam volna 12 órát.
2014. jún. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hónapos a kisfiam, de én még mindig olyan vagyok mint Te, kedves kérdező. Sőt, lehet h még jobban mint az elején. Ha elmegyünk a parommal vhova a babank meg anyukamnal van, foyton arra gondolok h vajon most mit csinálhat. Tudom h nem normális, de ez van! :-)
2014. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!