Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baba mennyi idős koráig...

A baba mennyi idős koráig mostátok, mosogattátok külön az ő kis dolgait?

Figyelt kérdés
Ruhák, edények. Meddig voltak külön edényei?

2014. júl. 3. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8 hónapos. Még vannak :) Nem tudom, mikor fogom abbahagyni, de egyelőre külön eszközökkel eszeget és külön mosom a ruháit is.
2014. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mosni 2-3 hónapos koráig talán,lehet annyi sem. Külön tányérja ma is van (2 éves), de persze simán eszik rendes tányérból is, rendes evőeszközzel, ha épp úgy esik.
2014. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3.5 éves de a mai napig külön mosom neki. Igaz gyorsan össze is gyűlik egy adag. Mosogatni amíg nem kezdte azt enni mint mi.
2014. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
9,5 hónapos,külön mosok és mosogatok rá,egyelőre nem is tervezem máshogy még egy darabig.
2014. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ruhákat 3 hónapos korukig.Külön edénye kb. 8 hónapig, mert utána már azt ette, amit a többiek. Csak tányérkája és evőeszköze, pohara volt külön .
2014. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

11 hónapos lányom van, külön mosok és mosogatok neki.

Ruhákat alapjáraton is szelektálva mosok, külön van törölközős, fehérneműs, zoknis, edzőscuccos, általános ruhás mosás, így plusz egy kategória nem oszt-nem szoroz, 3-4 nap alatt össze is gyűlik egy adag ruha a kicsinek (keskeny mosógépünk van, kisebb a dobja az átlagnál).


Mosogatásnál neki külön szivacsot használok, mert nem szívesen mosogatnám azzal a szivaccsal az ő tálkáit, evőeszközeit, amivel előtte a mi zsíros, fűszeres tányérjainkat tisztogatom. Nem jelent sok pluszmunkát ez sem, így szerintem még egy ideig így fogom csinálni.

2014. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
sose mostam külön a ruháit, a cumisüveget mosom el külön, ennyi. a többi megy a mosogatogépbe.
2014. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Wow sose! Mindent a babának valò mosòszerrel ès öblítövel mosok.. 3 gyerekem van sose lett semmi bajuk... Minek külön mosni? Nem is tudtam hogy van aki ezt csinálja...
2014. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én is babának valo mososzerrel mosok, öblitöt nem használok... annyira ellenzik itt, hogy az orvos is, védönö is hülyének nézett, majd ostoroztak, hogy nem szabad öblitöt használni...pedig az is hypoallergén volt...
2014. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kezdetektől együtt mosom a cuccait a miénkkel. Evőeszközei, tányérkái, cumisüvegei mennek a mosogatógépbe, ha valamit mégis kézzel mosogatok és a cumijainak van külön szivacs. Sterilizálni csak a cumikat szoktam néha napján.
2014. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!