Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az hogy van, hogy egy jó...

Az hogy van, hogy egy jó külsejű párnak, nem éppen helyes gyereke születik?

Figyelt kérdés
én úgy hallottam, hogy a lehető legjobb géneket kapja az utód
2014. júl. 4. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig a legjobb külső vagy belső tulajdonságok öröklődnek, ez hülyeség. Másrész, általában a babák a nagyszülők génjeit nagyobb arányban öröklik, mint a szülőkét.
2014. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor a nagyszülők génjeit öröklik a gyerekek. A fiam is sokak szerint tiszta apukám. Szerencsére fiatal korában kifejezetten jóképű férfi volt, a fiam is nagyon szép lett :)
2014. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.ez igy van.a 4his fiam tiszta apukam.de annyira hogy mar ijeszto a hasonlosag.:-)
2014. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb géneket kap(hat)ja. De ha jól értem, a te ízlésed és a genetika nem egyezik? Érdekes. Lehet, hogy ferde a szépérzéked? Vagy az is lehet, hogy a legjobb kombinációban a szép külső nem olyan fontos genetikai szempontból? Vagy a szépség egyszerűen csak szubjektív? Aki ma szép, 100 éve nevetség tárgya lett volna, és lehet, hogy 100 év múlva szintén. Ezt még csak mérni sem igen lehet.
2014. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha mindenki a legjobb géneket örökölné akkor te se kérdeznél ilyen butaságot :D
2014. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok és fejben összekombinálom a párom és az én külső tulajdonságait, akkor nagyon szép és nagyon csúnya is lehetne a gyerekünk. Ha a nagyszülőket is beleveszem, akkor pláne. Szóval simán összekombinálódhat szép és csúnya gyerek is, akkor is ha a szülők szépek. Az én lányom totál az apja, nálunk megdőlt a nagyszülő teória.
2014. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk a párommal az a modern felfogás szerinti túl vonzó emverek, mégis szép, arányos, mondhatni gyönyörű kisfiunk született és ez nem a mi elfogult véleményünk. Ő csak a szép "részeinket" kapta. Az én pisze orromat, cuki álamat, a férjem kék szemét és szőke haját. Ellenven van egy gyönyörű ismerősünk, a férje nagyon helyes és olyan fura a kislányuk. Nagyon dagi, szumós baba és sűrű sötét haja van.
2014. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a nem éppen helyes gyerekekből lesznek később nagyon jóképő srácok vagy szép fiatal lányok. Nekem unoaktesómnak született tényleg nagyon szép kisfia-annyira szép arca volt. Most 18éves, és nem mondanám valami nagyon helyes kamaszfiunak.
2014. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En is az utolso tapasztalatat osztom: a karakteres arcu, de nem szep csecsemok/gyerekekbol lettek a legszebb felnottek az en kornyezetemben is. A kifejezetten szep babakbol pedig inkabb atlagos, semmilyen kulseju. Persze ez is nagyfoku altalanositas es csak szemelyes tapasztalat, amiben az is benne van, hogy a szep babaktol automatikusan nagyon szep felnottet varunk, a kevesbe vonzotol pedig atlagosat, igy relativ is lathatjuk csunyabbnak/szebbnek.

De az teny, hogy nagyon sokat valtozunk, nem kell leirni valakit mar babakorban...

2014. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont a kevésbé előnyös vonásokat kapta meg.

Vagy a családban is akadt nem épp helyes ember, a gyerek meg pont rá hasonlít.

Vagy rút kiskacsa jelenség, felnőttkorában lesz majd szép a gyerek.

2014. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!