Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki nagyon-nagyo...

Van itt olyan aki nagyon-nagyon egy bizonyos nemű-mondjuk fiú több lány után vagy fordítva- gyereket szeretne?

Figyelt kérdés
Olyat is várok akinek ez már sikerült-ötleteket szeretnék!
2012. febr. 22. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:

A kolleganőm mindig is kisfiúról beszélt.Mi vágtunk mindig a mondatába, hogy de mi van ha kislány, ő állította, hogy neki fia lesz.

Elég hosszú idő után teherbe esett,rettenetesen boldog volt:kislányt várt,de hamar kiderült, hogy nagyon beteg lenne a baba,így fájó szívvel de elvetették.

Később megint teherbe esett,és egy rosszcsont kisfiút szült, aki ma már 4éves.

Azóta is sokszor eszembe jut,hogy ez a véletlen, a sors, vagy a tudatalatti műve volt-e?

2012. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon kisfiút szerettem volna mindig is, kétszer sikerült, egyszer nem így most van 2 fiam és 1 lányom.

Praktikákat nem tudok, olyan nincs is ami működne. Ezt nem mi döntjük el bármennyire szeretnénk.

2012. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ötlet. És a saját érdekedben ne is akard nagyon az egyik nemet. Mindegy mi, csak egészséges legyen. Én világ életemben kislányt szerettem volna, amikor megtudtam, hogy fiam lesz teljesen ledöbbentem. Kellett egy pár hét, hogy ne csak a rózsaszín ruhákat keressem a polcon.
2012. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van két egészséges lányom és volt egy harmadik akit a 23. hétre meg kellett szülnöm mert beteg volt és csak akkor derült ki, ez 4 hónapja volt, rettenetes még most is sokat sírok miatta, senkinek nem kívánom...most viszont újra belevágunk és tényleg jó lenne egy kicsi fiú....Jónás módszerrel kiszámoltattam, ha esetleg olyan felbukkan itt aki ez alapján esett teherbe kíváncsi lennék sikerült-e.
2012. febr. 22. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én mindig azt mondtam,hogy az első gyerekem fiú lesz,és lám

fiú lett.csak hinned kell benne és szerintem működni fog. a

bibliába is benne van,hogy ha egy mustármagnyi hited van megtudod mozdítani a hegyet is.(nem biztos,hogy pontos idézet,de ez a lényeg).

2012. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rólam vesznek mindig példát a barátnőim, mert mindig azt mondom csak nagyon kell akarni....és igen minden meglesz-megvan. De ennél jobban mióta az eszemet tudom még nem akartam semmit az biztos. Sírdogáltam, csalódott voltam mindkettőnél hogy lány mert nagyon akartam a fiút, aztán persze imádom őket el nem cserélném tíz fiúra sem. De háromnál több eszetlenség így ha most sem fiú akkor, hát nem tudom....nagyon akarom
2012. febr. 23. 10:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem, hogy akinek van már két-három ugyanolyan nemű gyereke az miért nem választhatja meg ha már ebben a rossz helyzetben bevállal még egyet, sokan akik a bizonytalant nem szeretnék el sem gondolkodnak de ha az esély meglenne szerintem meggyarapodna kicsi országunk!
2012. febr. 23. 10:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Két lányom van, a harmadik babám még a pocakomban. Nem tudjuk, nem akarjuk tudni, hogy milyen nemű. Miért? Mert nincs jelentősége. A gyerek miatt akartunk gyereket, nem azért, mert hogy hátha fiú (vagy éppenséggel pont lány).

Szerintem jó, hogy a szülőknek nincs beleszólási joguk abba, hogy lány v. fiú legyen az X-ik gyerek. Nem véletlen, hogy egyre több országban felvetődik, hogy egyáltalán ne is mondhassák el a szülőknek az orvosok, hogy fiú vagy lány van a pocakban...

2012. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig azt gondoltam, hogy az első babám fiú lesz. Szerettem volna, hogy az első gyermekem fiú legyen. Aztán a párom nagyon lányt szeretett volna és ezt belém is belém magyarázta. :) Pocakosan már én is lányt szerettem volna. Aztán nagy sokára megmutatta magát és fiú lett. :) Úgyhogy az első gondolatom jött be. :) Imádjuk a kisfiunkat. Ma már a párom is azt mondja, hogy ennek így kellett lennie! Tervezzük a tesót. Régen mindig azt gondoltam, hogy két gyermekem lesz. Az első fiú, a második lány. A fele már teljesült. Kíváncsi vagyok megérkezik e közénk a kiscsajszi. :)
2012. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!