Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki a gyerekének csak adott...

Aki a gyerekének csak adott meséket enged nézni a tévében, az maga egész nap be sem kapcsol semmit?

Figyelt kérdés

Vagy hogy akadályozzátok meg, hogy a gyerek is nézze? Vagy tényleg senki nem néz egész nap mást, csak Bogyó és babócát?

Én sem bámulom állandóan a tévét, nem is megy a háttérben sem, de időnként jól esik egy órára leülni elé.


2014. júl. 8. 20:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
nem megy a tv, csak ha elaludt
2014. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapcsolom be,Bogyó és Babócát meg még a fiam nem néz,nem hogy én.Max leülök a gép elé netezni pihenő időben,de filmezni akkor filmezünk ha már alszik,sose megy a háttérben és amúgy 90%ban bugyuta,idegesítő műsorok vannak benne.
2014. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Akkor olyanoktól kérdezném, akik korábban szerettek tévét nézni, nem attól, akit amúgy sem érdekel.


De azért köszi a választ!

2014. júl. 8. 20:56
 4/25 anonim ***** válasza:
3. vagyok Szerettem régebben tévézni,voltak jó műsorok,jó filmek már jó ideje sajna nincsenek :/
2014. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

én szerettem tv-t nézni, mikor kicsi volt, még próbálkoztam is. de mindig felébredt, akkor meg nem tv-ztem hanem vele foglalkoztam. olyan soha nem volt, hogy ő eljátszott, addig 1 órát néztem valami műsort :)

ha elvolt akkor elmosogattam vagy feldobtam a vacsit, rendet raktam stb...

így leszoktam róla.

most 4,5 éves a gyerekem, f9kor fekszik le, utána ha elaludt akkor apa bekapcsolja és néz valamit, én már csak dvd-t nézek, csak ha alszik...

egyébként nem tiltom tőle a mesét, nézheti, m2 kifejezetten tetszik, egész jó mesék vannak (tehát pont nem a bogyó és társai hanem állatkert a hátizsákban, csűrcsavarosdit szereti még), de ő sem igényli, nézi 10percet majd kinyomja és megy inkább játszani.

2014. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem a tévét. De mostanában egyre nézhetetlenebb, a háttérben pedig zavaró. Meg szoktam előtte is, és mostanában is válogatni, mit nézek. Egy csomó érdekes műsort el lehet csípni, sok tudományos, főzős, lakberendezős, babás műsor van, és szerintem vannak jó mesék is. Mi rászoktunk ezért az M2-re újabban. Szóval nem zárom ki, a nagyobb gyereknél sem tettem, a kicsinél sem fogom, csak ésszel kell csinálni szerintem. Oda kell figyelni mindig.
2014. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Tehát ha olyasmi érdekelne, amit a kicsit nem nézhet, akkor szimplán lemondtok róla?
2014. júl. 8. 21:14
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem nézek tv-t amikor ő is ott van. Este, amikor már alszik, akkor esetleg megnézem a híradót, de mostanában már azt se nagyon.

3,5 éves a lányom.

De egyébként mostanában a vasárnap délelőtti Falforgatók műsort meg szoktam nézni. de azt nézheti, mert lakberendezési műsor. :)

2014. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha olyan amit nem nézhet, akkor igen, lemondok róla, vagy megpróbálom megoldani (ez a ritkább eset). De elég kevés olyan műsor van, amit nagyon szeretnék látni, de ő nem nézhet. Volt ilyen nemrég, akkor megkértem az apját, hogy legyen vele, amíg végignézem, mert nagyon érdekelt a vége valaminek. Én addig bementem a másik szobába tévézni, ők meg játszottak. Az ártalmasabb dolgokat alvás után nézem meg, többnyire online, így nem maradok le semmi számomra fontosról. Bár mondom, kevés ilyen van.
2014. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Bocs, közben írt valaki, szóval 6. és 9. voltam.
2014. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!