Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha most megsúgná vki a jövőből...

Ha most megsúgná vki a jövőből h 3hónap múlva elhagy a férjed titeket, tudnál változtatni a gyerek óta felvett anyukás szokásaidon?

Figyelt kérdés
Feltennél újra sminket reggel? Választanál nőiesebb mint praktikus frizurát?Aludnál inkább a pároddal mint a gyerekkel? Rászánnál napi 20p-et tornára,heti 2alkalmat szexre? Csinálnátok több kettes programot,vennél-e új fehérneműt? Kinek nem inge persze...
2014. júl. 9. 13:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15%
ja a hajam hosszú,és sose vágnám el rövidre
2014. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%

Nem lenne min változtatnom, ugyanis ugyanannyira törődöm a külsőmmel, mint gyerekvállalás előtt. Sminkelni bizonyos alkalmakkor ugyanúgy sminkeltem gyerekvállalás előtt, terhesség alatt és szülés után is. A hajam pont hogy nem praktikus, ugyanis terhesség előtt abbahagytam a hajfestést, így szép hosszúra megnőtt és nem is vágattam le szülés után, hanem még tovább növesztettem, csak bizonyos helyzetekben hogy ne zavarjon felkötöm, a férjemmel együtt alszunk, a mozgás megvan, bár nem tornázom, de terhesség előtt sem tettem, és diétáztam eü-i okokból, így le is fogytam, és sokkal nagyobb igényem van a szexre, mint a férjemnek.:) Na, puff!:) Szóval nem lenne miért elhagynia.:)

Én úgy gondolom, hogy attól, mert anya lettem, még nem szűntem meg nőnek lenni.

2014. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

Feltennél újra sminket reggel? Választanál nőiesebb mint praktikus frizurát?Aludnál inkább a pároddal mint a gyerekkel? Rászánnál napi 20p-et tornára,heti 2alkalmat szexre? Csinálnátok több kettes programot,vennél-e új fehérneműt? Kinek nem inge persze...


nem igazán. kevés anyukás szokásom van, amik azok, azok meg azért vannak, mert tényleg szükségesek a gyerekneveléshez (pl fél fülem állandóan a gyerek szobája felé, ha alszik, halkítom a tévét, halkabban beszélek, stb).


előtte se sminkeltem reggel, most is sminkelek, ha olyan helyre megyünk. a párommal alszom és ha úgy alakul, átjön hozzánk a gyerek. a frizurám uolyan nőies maradt, mint volt és az öltözködésre is odafigyelek. kényelmes, praktikus de nőies, jól variálható ruháim vannak. mivel korábban se voltam dekoltázskidobós, miniszoknyás-körömcipős nő, nincs kontraszt a gyermek előtti énemhez képest.


a közös program mindkettőnk igénye lenne, de nem tudjuk megoldani a baba felügyeletét. ha köztünk alszik a baba, na igen... erre az egyre kitalálnék valamit és ami azt illeti, ki is fogunk :)

2014. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Nincsenek akkor anyukás szokásaim ezek szerint...sminkelek,nőies frizurám van (ami nem jelenti azt hogy bonyolult,mert semmi extra,de hányok a "praktikus" más néven férfias női fejektől) tornáztam,diétáztam amíg kellett,már nem kell,és szexelek amennyit igényli a párom.A szép fehérnemű is alap,úgyhogy ilyenek miatt engem biztos nem hagynának el...
2014. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

SZÁMOMRA EZEK ALAP DOLGOK GYEREK MELLETT IS.


De ha el akarna hagyni,nem tartanám vissza.

2015. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!