Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23 éves nőként családot...

23 éves nőként családot alapítani egy 40 éves férfival? Mit gondolnátok, ha a környezetetekben történne?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megvagyunk, miután lediplomáztam szeretnénk esküvőt és gyerekeket. Neki már van egy. Egy éve vagyunk együtt, fél éve nála is lakom. Egy év múlva diplomázok.
2014. júl. 12. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi különöset. Ha szeretitek egymást és jól megvagytok akkor ez a világ rendje!
2014. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, milyen problémát kellene ebben látni.
2014. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A környezetünk már most is kifogásolja a nagy korkülönbséget köztünk, pedig még nem is fordultak annyira komolyra a dolgok. A szüleim támogatnak egyébként, és az ő szülei is megkedveltek, viszont a család többi része, és a barátok közül is néhányan szájhúzgálva fogadták a hírt, miszerint 17 évvel idősebb/fiatalabb partnerünk van.
2014. júl. 12. 18:24
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
csak irigyek...mert nem egy egzisztencia nélküli, bulizos, korodbeli fiatallal jöttél össze.
2014. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez valóban így van. Előtte 3 évig voltam egy 5 évvel idősebb sráccal, aki még szakításunkkor, 25 évesen sem hasonlított egy érett férfihez. Szülőkkel élt, bulizott, alkalmi munkákból élt, cigire mindig volt pénze, egy fagyizásra soha, stb. Kiábrándultam ebből a korosztályból, hisz a baráti társasága ugyanez a kategória volt. A főiskolán sem találtam közös nevezőt még a lányokkal sem, nem hogy a srácokkal, pedig állítólag a lányok korábban érnek... A baráti társaságom is 8-10 évvel idősebbekből áll, bár a legjobb barátnőm velem egyidős, és már általános iskola óta barátok vagyunk. Neki is vannak hülyeségei, amik nem tetszenek, de igyekszem tolerálni, illetve nem beszélünk róla, így nincs ebből vita. A szüleim azt mondták, várható volt, hogy egy idősebb pasi mellett fogok kikötni, érezték rajtam, hogy nem találom a helyem, míg a korosztályom közt keresgéltem, de ezt azért ők sem várták, hogy ennyivel idősebb párom lesz - de elfogadták.
2014. júl. 12. 18:54
 6/15 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátnőm és férje közt is ennyi év kb. a korkülönbség és még majdnem a korotok is stimmel. Kb. 5 éve vannak együtt, házasok ugye, gyerekük is van (a barátnőm férjének már volt egy gyereke a korábbi házasságából), de ők nagyon jól megvannak.

Persze náluk is megvolt a környezet visszhangja, hogy ó, hát ekkora korkülönbséggel mi lesz, meg milyen már, de ők például rácáfoltak ezekre, mert tényleg jól megvannak.

2014. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Remélem írtok még, érdekelne mások véleménye.
2014. júl. 12. 19:11
 8/15 anonim ***** válasza:
én is igy voltam, ahogyan te. én nem voltam sose bulizos, nem jártam el szorakozni, nekem a kikapcsolodás a szinház, muzeum volt..vagy leülni egy parkban olvasgatni.. nekem is mindig idösebb barátaim voltak, 15-20 évvel is! a férjem 15 évvel idösebb, most született meg a kisfiunk. a barátnöm (28) is most ment férjhez (46 éves a pasi, hozzáteszem kb. 35-nek néz ki).
2014. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én is csatlakozom :) 23 vagyok férjem 42 lesz. több mint három éve vagyunk együtt, alig 2 hét után összeköltöztünk, több mint két hónapja vagyunk házasok, és 5 hét és megszületik az első fiúnk. mindkettőnknek első házasság és első gyerek. nagyon jól meg vagyunk. talán az elején volt némi csiszolódási gondok, kicsit "hisztis" (volt), de igazodtunk egymáshoz és tökéletesen jól megvagyunk. a családjaink első perctől kezdve elfogad minket. az én felemről csak közös barátok, munkatársak vannak, nem hallottam rosszat, az ő barátitól sem igazából. nem az a tipikus fiatal csitri vagyok, komolyabb és felnőttebb a koromnál. tehát ha úgy érzed legyetek együtt. egy pillanatra ne foglalkozz senkivel, főleg hogy a fontosabbak, család, elfogadott titeket. legyetek nagyon boldogok!!:)
2014. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó ilyen sok pozitívat olvasni. Egyébként az én kedvesem is 32-33 évesnek néz ki. Van olyan 30 éves barátja, aki idősebbnek tűnik a páromnál. Jó géneket örökölt, a szülei is nagyon fiatalosak. Sok boldogságot nektek is!
2014. júl. 12. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!