Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok ilyen...

Ti mit gondolnátok ilyen anyukáról?

Figyelt kérdés
Van egy 15 hónapos kislánya. YouTube-ra rakna fel ilyen videókat: Mi van a táskámban? Mi van a ruhásszekrényben? Bemutatná a gyermeke ruháit, játékait stb. Nagyon furcsa lenne számotokra egy anyukától? Ti rossz anyának gondolnátok?
2014. ápr. 27. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Magamutogatónak.
2014. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem furcsa lenne, hogy a világgal osztja meg azt,hogy mire futja. De persze nem ítélkezem senki felett, nem tudhatom miért teszi.
2014. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha szeretnéd, hogy kiraboljanak...


A sok tinit sem értem, amikor "blogolás" címszóval az életük minden pillanatába, a "pénztárcájuk teljes tartalmába" (=mit vettem és mikor)... beavatják a kedves olvasót. Rájuk mondjuk még lehet mondani, hogy túl naivak, nem félnek a "rossztól", de te talán már tudhatnád.

2014. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ha videózni akarsz, videózz, ne mások véleménye érdekeljen.
2014. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Fogalmam sincs, hogy ki a jó istent érdekelhet ilyen jellegű videó?!
2014. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem gondolnek rola semmi rosszat. En pont ilyen videokat kerestem a minap, igaz nem gyerekruhasat, de kivancsi voltam, masoknak hogy nez ki a ruhasszekrenye, hogyan kell szepen tarolni a cuccokat, otleteket meritettem a videokbol. Orulok, hogy vannak olyan emberek, akik bemutatjak a szobajukat, eletuket, mert nekem peldaul segitenek abban, hogy egy szep stilust alakitsak ki, halas vagyok erte.

Ez epp olyan, mikor valaki bemutatja, hogy hogyan sminkel, kesziti el a hajat, ilyen videokat is szoktam nezni, csak a tema mas.

2014. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!!

Egyik ismerõsöm kért meg ìrjam ki ezt a kérdèst. Ez az õ ötlete. Én nagyon furcsàltam. Biztos nem mutogatnàm a holmijaimat az egèsz világnak, fõleg nem a gyerekét, de az õ dolga nem szólok bele.

2014. ápr. 27. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csinálnék ilyet, de ha tud "hasznosat", érdekes mutatni akkor az tök jó.


Én l. terhesen rengeteg rendszerezős videót megnéztem, mert akkor költöztünk új lakásba. Vannak akik nagyon profi kis videókat csinálnak arról, hogy mit hogyan, hol tárolnak és sok ötletet lehet belőle merítani.


Ugyanígy, ha jól körbejárja a témát, hogy miket érdemes venni egy babának és utána bemutatja, akkor az tök jó. Ha csak úgy mutogatja (tehát nincs mögötte plusz tartalom/utánajárás/stb), akkor meg szíve joga, én nem fogom nézni, de ha akarja tegye.

2014. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Az első jó szót talált! :-)

Én is sok videót,fényképet kiteszek a Fac-re a gyerekeimről,csip-csup dolgok miatt is, hogy az ismerőseim,rokonaim,akik nem látnak minket sűrűn,vagy még annyit sem,azok se maradjanak le ezekről a pillanatokról,de ez amit írtál fent Kérdező,szerintem hatalmas túlzás!

2014. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zabmester ***** válasza:
Ettől nem lesz rossz anya, de emberileg tényleg kissé feltűnési viszketegsében szenvedőnek gondolnám az illetőt. Az anyaságát viszont szerintem ez semmiben nem határozza meg. Ha nem lenne youtube meg internet, akkor más helyet találna a feltűnősködéshez, ez van, gondolom ő ilyen személyiség.
2014. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!